Keystone logo
The University of Texas at Dallas Доктор аудіологічних наук
The University of Texas at Dallas

Доктор аудіологічних наук

Richardson, США

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Jul 2024

USD 18 276 / per semester

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Програма доктора аудіології Школи поведінкових та мозкових наук є однією з найбільш шанованих в країні і посідає 2 місце в останньому рейтингу американських новин та світового звіту . Програма доктора аудіології (AuD) акредитована Акредитаційною комісією з аудіологічної освіти (ACAE) та Радою з питань академічної акредитації з аудіології та мовної патології (CAA). Цей ступінь зосереджений на клінічній підготовці у виявленні, діагностиці та лікуванні розладів слуху, а також реабілітації втрати слуху.

Програма є висококонкурентоспроможною, рівень прийнятності становить менше 10 відсотків. Випускники мають 100-відсотковий бал на PRAXIS, національний сертифікаційний іспит з аудіології. Програма пропонує студентам унікальні досвідчені можливості. Сюди входить практичний практикум клінічної служби під наглядом у межах сфери практики, в різних клінічних умовах та протягом тривалості життя пацієнта. Студенти AuD отримують надзвичайний клінічний досвід у двох місцях кампусу UT Dallas Callier Center, а також з різними клінічними, лікарняними, приватними практиками та шкільними системами в районі Далласа-Форт-Ворт. Студенти отримують необхідний досвід наставницьких досліджень, що часто призводить до презентацій на державних, національних та міжнародних професійних зборах. Студентам пропонується скористатися додатковими можливостями для участі у науково-дослідних лабораторіях факультету. До складу факультету входять відомі на світовому рівні аудіологи та слухові науковці, які активно беруть участь у навчальній, науковій, видавничій та професійній діяльності.

Місія програми полягає в тому, щоб направляти студентів у здобутті основних знань та навичок для вступу в практику аудіології. Прагнення надати широту та глибину аудиторного та практичного досвіду співзвучне розвиткові інтересів та цілей кар’єри кожного студента. Підготовка до кар’єри підтримується за допомогою всебічної навчальної програми, інноваційних та спільних клінічних послуг у кампусі та у світовій спільноті. Ми підтримуємо активну програму досліджень щодо розуміння, лікування та профілактики розладів, пов’язаних зі слуховими та вестибулярними порушеннями. Студентам, зацікавленим у паралельному дослідницькому навчанні, пропонується подати заявку на вступ до доктора філософії. програма з комунікативних наук та розладів.

Акредитація

The University of Texas at Dallas доктора аудіології The University of Texas at Dallas акредитована Акредитаційною комісією з аудіологічної освіти (ACAE), Офіс при Американській академії аудіології, 1480 Commerce Park Drive, Suite 220, Reston, VA 20191, 703-226-1056. The University of Texas at Dallas доктора аудіології The University of Texas at Dallas акредитована Радою з питань академічної акредитації з аудіології та патології мовної мови (CAA) Американської асоціації мовленнєвих слухань, 2200 Research Boulevard, 310, Rockville, MD 20850, 800-498-2071 або 301-296-5700.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Técnico Superior en Audiología Protésica Online
  • Villaviciosa de Odón, Іспанія
 • Ступінь магістра з аудіології
  • Odense, Данія
  • Sønderborg, Данія
 • BA Audiology
  • Pretoria, Південно-Африканська Республіка