Keystone logo
The University Of Texas Medical Branch

The University Of Texas Medical Branch

The University Of Texas Medical Branch

Введення

Понад 125 років UTMB підтримує штат Техас - навчає працівників охорони здоров’я; сприяння тому, щоб держава стала лідером у просуванні розуміння та лікування захворювань та травм; виступаючи в ролі основного постачальника медичних послуг для техасців та їх сімей, та впроваджуючи новітні принципи надання допомоги.

UTMB відкрився в 1891 році як перша державна медична школа та лікарня в країні під єдиним керівництвом - вже піонер. Початок будівлі однієї лікарні та медичної школи в Галвестоні, сьогодні є головним науковим центром наукових наук про охорону здоров’я зі світовим впливом, в якому працюють медичні, медсестринські, медичні професії та випускники біомедичних шкіл; всесвітньо відоме дослідницьке підприємство; та зростаюча, всеохоплююча система охорони здоров’я з лікарнями у чотирьох кампусах та мережею клінік. Сьогодні UTMB має щорічний економічний вплив на державу в розмірі 3,3 млрд. Доларів з точки зору обсягу бізнесу, доходів населення та придбання товарів тривалого користування. Більше 46 000 робочих місць у Техасі прямо чи опосередковано приписуються UTMB.

UTMB включає школи медицини, медсестер, медичних працівників та вищих біомедичних наук; чотири інститути підвищення кваліфікації; велика медична бібліотека; мережа лікарень та клінік, що надають повний спектр первинної та спеціалізованої медичної допомоги; та численні науково-дослідні установи. UTMB є частиною Техаського університету та членом Техаського медичного центру.

Розташування

  • Galveston

    University Boulevard,301, 77555, Galveston

    Запитання