Keystone logo
The University Of Veterinary Medicine Hannover

The University Of Veterinary Medicine Hannover

The University Of Veterinary Medicine Hannover

Введення

The University Of Veterinary Medicine Hannover , Фонд (TiHo) - це національно та міжнародно визнаний вищий навчальний заклад, відомий своєю досконалістю у ветеринарній науці та своєю міждисциплінарною спрямованістю. Ми є лідером у галузі досліджень, викладання та послуг у галузі ветеринарної медицини та навчаємо молодих вчених у всіх галузях ветеринарної науки. Наша загальна мета - постійний розвиток науки ветеринарної медицини.

TiHo виступає за давню компетентність у галузі ветеринарної медицини. Це видатний науковий заклад, який пов'язує сучасну науку з університетськими традиціями. З моменту свого заснування в 1778 році як Рос-Арзней-Шуле він зберігав свій незалежний статус до сьогодні, тим самим займаючи виняткове становище в Німеччині. На початку 2003 року TiHo було перетворено на університетський фонд - штат Нижня Саксонія, який надав університету більшу особисту відповідальність і, таким чином, більшу гнучкість щодо правових механізмів.

TiHo створив шість спеціалізованих центрів та об'єднує шість клінік, 19 інститутів та три спеціальні підрозділи. Крім того, в Руте, на південь від Ганновера, та в Бакумі біля Вехти The University Of Veterinary Medicine Hannover працює двома виїзними бюро, які навчають студентів та проводять наукові проекти.

Розташування

  • Hanover

    Bünteweg,9, 30559, Hanover

    Запитання