University of Alabama at Birmingham

University of Alabama at Birmingham

University of Alabama at Birmingham

Введення

University of Alabama at Birmingham (UAB) Школа громадського здоров'я є однією з найкращих освітніх цінностей на південному сході. Наша акредитована CEPH програма охорони здоров’я займає 19 місце на національному рівні за версією US News & World Report.

University of Alabama at Birmingham школі громадського здоров’я також отримав нагороду за здобуття вищої освіти у галузі різноманітності (HEED) у галузі охорони здоров’я 2020 року від журналу INSIGHT Into Diversity, найстарішого та найбільшого видання, присвяченого різноманітності у вищій освіті. Фактор доступного навчання, конкурентоспроможних стипендій та низької вартості життя в районі Бірмінгема, і ви отримуєте вигоди за долар, які не мають собі рівних у більшості державних та приватних університетів.

Ми співпрацюватимемо з вами, щоб налаштувати курс навчання відповідно до ваших потреб. Ми пропонуємо ступінь бакалавра наук у галузі громадського здоров’я (BS), магістра громадського здоров’я (MPH), магістра наук у галузі громадського здоров’я (MSPH), доктора громадського здоров’я (DrPH) та доктора філософії (PhD). Доступні також онлайн-програми MPH / MSPH, скоординовані програми навчання та програми сертифікації випускників.

Розташування

  • Birmingham

    University Boulevard,1720, 35294, Birmingham

    Запитання