University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Введення

Школа медицини University of South Carolina Грінвілл - це чотирирічна медична школа, розташована в самому центрі Призми Здоров'я - штат штат, раніше відома як Система охорони здоров'я Грінвілля, найбільший постачальник медичної допомоги в регіоні, і підтримана двома десятиліттями партнерства у забезпеченні комплексних медичних послуг. освіта для студентів University of South Carolina , найбільшого державного університету штату.

У штаті Південна Кароліна, штат Південна Кароліна, є інший вид медичної школи, де лікарі завтрашнього дня тренуються поряд із сучасними лікарями та всіма членами міждисциплінарної медичної групи з першого дня. Школа медицини University of South Carolina Грінвілл пропонує практичний досвід у реальному світі, який є не просто обіцянкою на майбутнє, а способом життя.

Школа медицини University of South Carolina Грінвілл - це місце, де студенти вчаться з використанням новітніх клінічних, інформаційних та імітаційних технологій і де вони розвивають лідерські, клінічні та міжособистісні навички, необхідні для надання наступного покоління орієнтованої на пацієнта медичної допомоги з упевненістю та співчуття.

Розташування

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, США

    Програми

    Запитання