University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Введення

Коли ви обираєте медсестринство в Південній Кароліні, ви дізнаєтесь у кваліфікованих педагогів, клініцистів та дослідників. Вибираючи сестринську справу в Південній Кароліні, ви приєднуєтесь до команди турботливих, відданих та новаторських професіоналів. Коли ви обираєте медсестер у Південній Кароліні, ви обираєте бути лідером.

Понад 10 000 медсестер закінчили Коледж медсестер, оскільки в 1957 році він став першою національно акредитованою програмою медсестринського бакалаврату. Наші випускники, які зараз знаходяться по всьому світу, допомогли покращити доступність та якість медичного обслуговування в Південній Кароліні, США. і в усьому світі.

У коледжі діють активні студентські групи, серед яких Асоціація студентських медсестер, Чоловіки в сестринських справах, Чі Ета Фі, Міжнародна асоціація сигми Тета Тау та Асоціація чорних медсестер. У декана створена консультативна рада для студентів та аспірантів для сприяння взаємному спілкуванню між студентами та керівництвом коледжу. Зі зростанням кількості студентів наш розмір викладачів зріс до 139 викладачів, які викладають повний та неповний робочий день, і які залучають студентів до нашого рівня освіти, практики та політики. Усі наші штатні викладачі готові до докторантури або записані в докторську програму.

Розташування

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, США

    Запитання