Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Введення

Місцево та глобально потреба у якісних медичних працівниках ніколи не була більшою. Як єдина школа охорони здоров'я в Південній Кароліні, школа громадського здоров'я Арнольда робить життєво важливий вплив завдяки інноваційним дослідженням, освіті та інформаційним програмам.

Як основний ресурс для досліджень та освіти в галузі охорони здоров’я для громадян Південної Кароліни, ми готуємо наступне покоління фахівців-професіоналів та науковців, які будуть служити нашим громадам та впливати на профілактику захворювань через освіту та втручання в галузі охорони здоров’я.

Створена в 1975 році як 19-акредитована школа охорони здоров’я в країні, Школа громадського здоров’я Арнольда при University of South Carolina продовжує отримувати рекордні кількості відвідувачів із значним зростанням кількості студентів та фінансування викладацьких робіт. Ми маємо широкий спектр академічних програм, всесвітньо відомих областей дослідницького досвіду та далекосяжних центрів та громадських програм. Школа громадського здоров'я Арнольда покращує охорону здоров'я шляхом підготовки майбутніх науковців та працівників громадської охорони здоров'я, а також проведення, перекладу та розповсюдження новаторських досліджень. Наші шість кафедр є домом для національно визнаних викладачів, нагороджених студентів та впливових досліджень та залучення громад.

Розташування

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, США

    Запитання