University of Antwerp

University of Antwerp

University of Antwerp

Введення

Наш університет розташований у місті Антверпен, у серці Бельгії та Європи. Порт Антверпена є одним з найбільших у світі. Місто Антверпен - це не просто стародавнє середньовічне та барокове місто, повне історії. Це також гамірний мегаполіс із яскравою соціальною сценою, вражаючою архітектурою та культурними контрастами. Тут проживає понад 170 національностей, більше, ніж у Нью-Йорку! Ця космополітична атмосфера також відображається в University of Antwerp .

Першокласні дослідження та освіта роблять University of Antwerp чудовим місцем для навчання та роботи. Ми підтримуємо зв’язок між дослідженнями та освітою. Інтернаціоналізація є ключем до нашої місії. Не випадково University of Antwerp є партнером у багатообіцяючій європейській мережі університетів «Молоді університети за майбутнє Європи» www.YUFE.eu.

Будучи домом для понад 20 000 студентів, University of Antwerp пишається тим, що працює в людському масштабі. Наші викладачі та співробітники зустрінуть вас із першокласною інфраструктурою в одному з наших чотирьох кампусів. Поки ви тут, вас також запрошують насолодитися нашою яскравою культурною програмою, спортивними спорудами та багатьма іншими доступними студентськими послугами.

Факультети

 • Прикладна інженерія
 • Мистецтво
 • Бізнес та економіка
 • Науки про дизайн
 • Закон
 • Медицина та медичні науки
 • Фармацевтичні, біомедичні та ветеринарні науки
 • Наука
 • Соціальні науки

University of Antwerp також налічує 17 інститутів та центрів, включаючи Інститут політики розвитку (IOB). Він також має 15 центрів передового досвіду.

Статистика

Факти і цифри

 • 23 202 студенти (17,5% з-за кордону, 127 національностей)
 • 2339 доктор філософії. студентів
 • 280 захистів кандидатів на рік
 • 4420 наукових публікацій на рік
 • 6974 співробітники (23% з-за кордону, 134 національності)
 • 918 професорів
 • 501 помічник
 • 3639 дослідників
 • 1633 адміністративно-технічного персоналу
 • 80 000+ випускників
 • 4 кампуси в Антверпені

  Особливості кампусу

  University of Antwerp має понад вісімдесят будівель, розташованих у чотирьох кампусах. Залежно від вашого вибору навчання ви опинитеся або в центрі міста, або на зеленій околиці.

   Прийом

   Хочете записатися на академічну програму в University of Antwerp ? Вам потрібно буде виконати низку вимог до вступу. Перегляньте всю інформацію про наші вимоги до вступу та процедуру подання на нашому веб-сайті.

   Візові вимоги

   Віза - це документ, який дає право на в'їзд в країну. Після прибуття до Бельгії вам потрібно буде подати заяву на отримання дозволу на проживання або декларації про присутність у місцевій державній установі за місцем вашого проживання. Перегляньте всю інформацію про візу, дозвіл на проживання та дозвіл на роботу для проживання в Антверпені на нашому веб-сайті.

   Стипендії та фінансування

   University of Antwerp бере безпосередню участь у процесі відбору певних стипендіальних програм ( Scholarships with UAntwerp participation ). Крім того, студенти також можуть перевірити, чи мають вони право на зовнішнє фінансування ( зовнішні стипендії ). Стипендії доступні для бакалавра, магістра, доктора філософії або для короткострокових програм перебування.

   Уточніть у посольстві Бельгії у вашій країні, чи є у них якісь варіанти фінансування.

   Зауважте, що плата за навчання на більшості навчальних програм UAntwerp є розумною, якщо порівнювати її з іншими країнами. Вартість проживання студентів у Бельгії становить близько 16 000 євро на рік.

   Більше інформації на нашому сайті.

   Статистика випускників

   Рейтинги

   University of Antwerp , який був заснований у 2003 році, має надзвичайно високі результати в рейтингу молодих університетів:

   • Times Higher Education Millennials 2020 – 5 місце
   • Рейтинг Times Higher Education Young University Ranking 2023 - 7 місце
   • QS 50 менше 50 2021 - 20 місце

   Рейтинги світових університетів

   У UAntwerp в

   Деякі з наших програм оцінені особливо високо...

   Магістерська програма навчання та освітні науки посіла заслужене 79 місце в рейтингу предметів вищої освіти Times 2024 . UAntwerp отримав 101-125 місце за предметом «Клінічна медицина та здоров’я» та за предметом «Право» у рейтингу предметів вищої освіти Times 2024 . У рейтингу Times Higher Education Subject Ranking Social Sciences 2024 ви знайдете UAntwerp на 126-150 місці.

   UAntwerp також показав хороші результати в рейтингу Shanghai Communication Subject Ranking 2022: наша програма комунікаційних наук посіла 45 місце . Програма з політичних наук посіла 51-75 місце в Шанхайському рейтингу предметів політичних наук у 2022 році. Ми помітили гарну еволюцію в нашій позиції в Шанхайському рейтингу предметів громадської охорони здоров’я , у якому ми отримали 101-150 позицій у 2022 році.

   Бізнес-економіка вперше потрапила до рейтингу магістра з менеджменту Financial Times у 2018 році UAntwerp займає 87-е місце у 2022 році, відповідно до якого він посідає 6-е місце у світі за співвідношенням ціни та якості .

   Тим часом наш факультет бізнесу та економіки отримав 3 престижні міжнародні акредитації: ACCSB, EFMD та EQUIS.

   Більше інформації на нашому сайті

   Відгуки учнів

   Campus Life & Facilities

   Як міжнародний студент, ви маєте доступ до багатьох зручностей, таких як бібліотека, просторі аудиторії, навчальні приміщення, низка корисних студентських служб і лікарів кампусу. А з пропуском UAntwerp MOVE ви можете брати участь у безкоштовних групових заняттях фітнесом, відвідувати музеї та виставки, отримувати знижки в місцевих спортзалах тощо.

   Антверпен має все, що може запропонувати своїм іноземним студентам. Це кишенькове місто з його жвавою атмосферою та історичним шармом змусить вас закохатися миттєво. Прогулюючись середньовічними вулицями або милуючись одним із 43 музеїв, ви побачите, як яскраво висвітлюється минуле Антверпена. У той же час ви побачите, що це сучасне жваве місто з великою кількістю барів, ресторанів і місцевих фірмових страв (таких як пиво, шоколад і картопля фрі), які варто спробувати. Понад 500 000 громадян 178 національностей називають Антверпен своїм домом. Більшість людей розмовляють кількома мовами й охоче розповідають про своє улюблене місце.

   Вимоги до вступу на програму

   Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

   Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

   Розташування

   • Antwerp

    Prinsstraat 13, 2000, Antwerp

   • Antwerp

    Prinsstraat 13, 2000, Antwerp

    Chat with students

    Запитання