Keystone logo
© UCL Media Services - University College London
UCL Institute of Ophthalmology

UCL Institute of Ophthalmology

UCL Institute of Ophthalmology

Особливості кампусу

Провідні світові потужності та партнерства

 • Наше давнє партнерство з очною лікарнею Мурфілдс є найбільшим у світі центром для досліджень очей, освіти та догляду.
 • Будучи студентом, ви матимете доступ до інноваційних засобів, зв’язок із зростаючою мережею однолітків і підтримку досвідчених і професійних викладачів
 • Проект Oriel об’єднає головну лікарню City Road лікарні Moorfields Eye Hospital та Інститут офтальмології в новому спеціально створеному середовищі на території лікарні St Pancras у Камдені, об’єднавши клінічну допомогу, дослідження та освіту.
 • Через наше партнерство ми пропонуємо тісну взаємодію з промисловістю (наприклад, GSK, Roche, Pfizer і Santen), успішні спін-аути та спін-ін ініціативи та ефективна співпраця з центрами в США та по всій Європі
 • Ми маємо низку важливих глобальних співробітництв, зокрема з Сінгапурським національним офтальмологічним центром (SNEC), Сінгапурським дослідницьким інститутом ока (SERI) і Міжнародним центром трансляційних досліджень ока (ICTER) у Польщі

  Рейтинги

  UCL Institute of Ophthalmology має світову репутацію провідної освіти в галузі офтальмології, зорової науки та біологічних наук. Він визнаний найкращим місцем у світі для вивчення офтальмології (рейтинги CUWR за предметом 2017), а UCL займає 8 місце у світі з біологічних наук (QS World University Rankings за предметом 2023).

  Наше давнє партнерство з очною лікарнею Moorfields Eye Hospital є найбільшим у світі центром для досліджень очей, освіти та догляду. Очна лікарня Мурфілдс також визнана найкращою очною лікарнею у світі (рейтинг установ SCImago 2023).

  Вивчаючи одну з наших програм, ви будете навчатися експертами-дослідниками з UCL та новаторськими клініцистами та медиками з Moorfields Eye Hospital. Ви матимете неперевершений доступ до піонерської дослідницької спільноти, яка зосереджена на перетворенні науки в реальний світ і суспільну цінність.

  Програми доступні як для очного, так і для дистанційного навчання (онлайн). Будучи студентом, ви матимете доступ до інноваційних засобів, таких як Об’єднана бібліотека офтальмології в Інституті та головному кампусі UCL. Загалом UCL посідає 9 місце у світі (QS World University Rankings 2024).

  Розташування

  • London

   Bath Street,11-43, EC1V 9EL, London

  Запитання