University of East-West Medicine Магістр наук в області традиційної китайської медицини (mstcm)
University of East-West Medicine

Магістр наук в області традиційної китайської медицини (mstcm)

California, США

3 Years

Англійська,

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 38 554 / per year

На кампусі

Введення

Традиційна китайська медицина заснована на вивченні теорій Інь і Ян, п'ять елементів, і вісім принципів. Практикуючий традиційної китайської медицини є можливість визначити стан здоров'я пацієнта, відчуваючи і вивчення пульсу, спостерігаючи мову, і, задаючи конкретні питання.

У Китаї, традиційна китайська медицина і західна медицина практикується гармонійно сусідять. Університет Схід-Захід медицини пропонує ступінь магістра наук програму ступінь в традиційній китайській медицині. Програма MSTCM може бути завершена в якості лише 36 місяців (3 календарних років). В університеті Схід-Захід медицини, і традиційна китайська медицина і західні медичні науки вчать, як частина навчального плану програми.

Програма включає в себе 2 130 годин дидактичної інструкції та 960 годин клінічної підготовки, в загальній складності 3090 годин (174 одиниць). Більшість курсів присвячені вивченню і практиці акупунктури і китайської трав'яної медицини, інтегрованої з курсами в практиці управління західних медичних наук і.

UEWM працює цілий рік в системі триместрі з більшістю студентів, що навчаються повний робочий день. Студенти із затвердженим медичною освітою можуть завершити програму менш ніж у встановлений термін; максимальний час дозволені для завершення програми становить 8 років.

Навчальна програма поділена на дві частини: до професійних курсів в перші два календарні роки і випускників курсів в кінцевому календарного року. Комплексні дослідження вводять до просування в 3-й рік і до закінчення школи.

Навчальний план розташовані послідовно, так що знання, отримані в одній семестру є основоположним для розуміння курсів в наступному семестрі. Курси призначені для сучасної теорії TCM, голкорефлексотерапія, китайської трав'яної медицини, Туіна / Точковий масаж, Цзи Цюань Тай, цигун і західної медичної науки інтегрований в таким чином, щоб забезпечити більш повне розуміння східної медицини.

Після двох років розробки міцну основу в теорії ТКМ та діагностики, голковколювання, китайські трави і трав'яні формули, туї / Акупресура, Тай Цзи Цюань і Цигун, студентів переходити до вивчення більш складних матеріалів, таких як Традиційний китайський внутрішньої медицини, TCM Педіатрія, TCM гінекології, TCM Травматологія та ТКМ Зовнішній Медицина. Чотири китайські медичні класика: Хуан Ді Ней Цзін, Шан Хань Лунь, Джин Куй Яо LUE і Вень Bing також викладав протягом цього останнього року. Клінічна Програма стажування надає 960 годин навчання, під час якого стажист брали участь щонайменше в 350 відвідувань пацієнтів. З цілому більше 960 годин навчання, студентам розвинути методи голковколювання, оцінка і діагноз навички, професійна поведінка і впевненість у практиці.

Прийом Гол

Кандидати повинні показати сильну мотивацію і володіють зрілість, бажання, і прихильність, необхідні для роботи в цілительства.

Університет заохочує зарахування від кваліфікованих фахівців західних охорони здоров'я, які хочуть, щоб включити теорій, методів і методик китайської медицини в їх власній практиці. Взаємодія цих фахівців з викладачами та студентами TCM є важливим аспектом навчання і підготовки в UEWM.

Університет також заохочує практикуючих, які отримали свою освіту в китайській медицині за кордоном, і в даний час проживають в Сполучених Штатах, щоб продовжити свою освіту в університеті, з метою задоволення освітніх потреб стати державою-ліцензованих акупунктурі.

Недискримінаційної політики

Відповідно до розділу VI Закону про громадянські права 1964 року, розділ IX з освіти внесення змін 1972 року, що розділ 504 Закону про реабілітацію 1973 року, Закон про вікової дискримінації 1975 року народження, і американці Закон про інвалідів 1990 року, в університеті Схід-Захід Медицина не дискримінувати своїх освітніх програм, зайнятості, або яких-небудь інших видів діяльності на основі раси, статі, кольору шкіри, національного походження, родоводу, релігії, віросповідання чи інвалідності.

ПРИЙОМ ВИМОГИ

Кандидати повинні мати закінчили принаймні два роки навчання бакалаврату рівня, що включає 60 семестр одиниць (90 квартал одиниць), в установі, акредитованих США міністр освіти або за затвердженим іноземному університеті для того, щоб претендувати на вступ до UEWM. Мінімальна загальна середній бал 2,3 також потрібно. Медичний фон не є необхідним для прийому, але корисно.

Крім того, перед входом на другий рік навчання в UEWM, студенти повинні завершити Анатомія людини, фізіологія людини, загальної біології, Загальна психологія, Загальна хімія, Загальна фізика та Західної Медична термінологія. Ці базові курси науки відображають вимоги Каліфорнії Голковколювання ради. Основні курси науки можуть бути прийняті одночасно з чергових курсів. Ці курси пропонуються в UEWM; зарахованих студентів може завершити ці курси під час роботи до ступеня або студентів свого Вчителя можуть завершити ці базові курси науки в іншому навчальному закладі, затвердженого. Передача кредитів надаватимуться на порівнянних курсів задовільно завершені на змінному приписують коледжі або університеті.

國際 醫藥 大學 університет Схід-Захід медицини國際醫藥大學位於美國硅谷桑尼維爾市,是享譽全美的著名中醫藥大學之一,是美國教育部全國針灸及東方醫學教育認證委員會(ACAOM)、加州針灸局正式認證的中醫高等教育學府。學校擁有享譽盛名的優秀師資、先進完善的教學設備和優美安全的學習環境。課程以中醫為主、中西醫相結合,中、英、韓三種語言教學為特色。學費優惠,畢業生執照通過率、成功創業率遙遙領先!詳情請查詢:http://www.uewm.edu/cn/聯繫 方式: Тел: 408-738-8889, E-mail: [email protected] 碩士 學院: 中醫 碩士學位 (Магістр наук в області традиційної китайської медицини):課程涵蓋了中醫理論、針灸學、中藥學、中醫各專科學,臨床實習及西醫基礎科學等。可選中、英、韓任何一種語言學習中醫和參加全美和加州針灸局的針灸師執照考試。設有日間、晚間、週末班,最短3年完成學業。大專學歷可申請,入學無需醫學背景,招收 留學生, 協助 申請 聯邦 助學金 和 貸款 詳情 請 查詢:. HTTP: //www.uewm.edu/cn/admissions/mstcm 博士 學院: 針灸 和 東方 醫學 博士學位 (докторантура акупунктури і східної медицини): 課程 涵蓋 高級診斷, 針灸, 草藥,婦科,骨傷痛症手法治療,營養保健,氣功能量醫學應用、臨床實習等。中文、英文授課,週末上課,最短2年完成學業。詳情 請 查詢: HTTP: //www.uewm.edu/cn/programs/daom 太極 學院 (Коледж Tai Chi): 全美 首創 和 唯一 的 太極 碩士學位: 課程 涵蓋 太極 理論, 技術, 現代 太極 教育 方法 最長. 3 年 完成 學業 太極 證書 班, 醫療 太極 民眾 推廣 班: 課程 涵蓋 應用 太極 強身 健體 和 自我 防衛, 休閒 太極, 道教 氣功, 養生 保健 詳情 請 查詢:. HTTP: //www.uewm.edu/cn/ визнання / taichicollege 推拿 按摩 學院 (ТКМ Туіна масаж): .... 500 小時 推拿 按摩 證書 班, 循環 式 上課 課程 涵蓋 理論 教學 和 手法 訓練 最短 4 個 月 完成 加州 按摩 局 正式 核準 校方 協助 申請 工作 證 詳情 請 查詢: HTTP: //www.uewm.edu/cn/programs/tcmtuinamassage 針灸 医学 中心 (Голковколювання медичний центр): 專家 坐診, 醫術 精湛 針灸 治療 一次 $ 25 一週 7 天 開放 提供 中醫 五大 傳統 治療 方法: ... 針灸,中藥, 艾灸, 推拿, 拔罐.主治痛症、內外婦兒、神經科、骨傷科、五官科等各專科常見疾病及疑難雜症,幫助保健養生、美容健髪、抗衰老。詳情 請 查詢: HTTP: //www.uewm.edu/cn/medical-center/medical-center 聯繫 方式: Тел: 408-992-0218, електронна пошта: [email protected]

Про Школу

Запитання