Keystone logo
University of Missouri

University of Missouri

University of Missouri

Введення

University of Missouri школа медичних професій (SHP) - єдина школа University of Missouri в галузі охорони здоров’я та єдина державна програма охорони здоров’я, розташована в університетському містечку. Його місія - покращити здоров'я та добробут інших людей. Щодня викладачі, співробітники та студенти SHP працюють над зміною життя шляхом інтеграції викладання, обслуговування та відкриття.

Завдяки програмам з реабілітаційних, діагностичних та візуалізаційних наук, випускники Школи медичних професій відіграють важливу роль у охороні здоров'я. Школа складається з семи кафедр та 12 дисциплін, кожна з яких має власні спеціалізовані процеси акредитації. У школі також проводиться супутникова програма University of Missouri Канзаський міський фармацевтичний коледж.

На професії охорони здоров’я припадає понад 60 відсотків загальної кількості медичних працівників США. За прогнозами, кількість робочих місць у медичних професіях зростатиме принаймні до 2026 року, повідомляє Бюро статистики праці. Школа є важливим членом системи охорони здоров'я University of Missouri . Серед інших членів - школа медсестер Сінклера, Медична школа, університетські лікарні та клініки та університетські лікарі.

Розташування

  • Columbia

    Columbia, США

    Запитання