UMaineOnline (University of Maine) доктор філософії в біомедичної інженерії
UMaineOnline (University of Maine)

доктор філософії в біомедичної інженерії

Orono, Maine, США

Request duration

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 12 540 / per year *

Дистанційне навчання

* $ 418 / кр. в-стані і $ 1330 / кр. поза державою

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Загальний огляд Ph.D. в області біомедичної інженерії

Консультування та планування протягом першого року

Орієнтація для нових аспірантів буде призначено за тиждень до початку осіннього семестру. Нові студенти повинні планувати участь.

Після того, як прийнято в будь-якого ступеня доктора філософії в медико-біологічних наук або доктора філософії в біомедичної програми інженерного і до ідентифікації дисертації наставника, студенти будуть сповіщені на перший рік Консультативного комітету (FYA) шляхом. Існує член комітету FYA в кожному вузі-партнері. Проблеми і питання, що стосуються лабораторних обертань і курсових робіт слід обговорити з членом FYA комітету. Цей член факультету FYA буде підтримувати роль в якості неофіційного радника і аспірантом адвоката, і буде пропонувати рекомендації по всій програмі студента, у міру необхідності.

Питання і питання, що стосуються реєстрації для класів повинні бути спрямовані в офіс GSBSE.

На той час, студент закінчив три ротацій він / вона буде обрана домашня лабораторія і зібраний комітет дисертації. Роль консультування в академічних програмах буде падати на наставника.

платню

GSBSE Ph.D. студенти будуть підтримані з $ 23000 стипендію за навчання, збори і половину вартості медичного страхування протягом перших 2-х років програми (під час поворотів і перший повний рік в лабораторії наставника). На початку третього навчального року студента (зазвичай у вересні), наставник буде нести відповідальність за надання повної стипендії студента, навчання, збори і половину вартості медичного страхування. Рівень фінансування стипендій після перших 2-х років буде на розсуд установи / програми. Слід зазначити, що студент матиме тільки зареєструватися на одну тезу кредит за семестр після успішного завершення всебічного вивчення.

Програма навчання - 1-го і 2

лабораторні Повороти

Студенти, які бажають виконувати дисертаційну роботу через GSBSE необхідно виконати три лабораторних ротацій, кожна з яких триває один академічний семестр або влітку. Обертання абстрактного Буклет буде доступний для обертання студентів за три місяці до початку першого семестру в програмі. GSBSE вимагає, по крайней мере, два установи будуть представлені в досвіді обертання студента. Ці обертання вибираються студентом з цілями надання досвідом в різних областях досліджень і навколишнього середовища, а також в ідентифікації дисертації наставника.

Типовий графік ротації для академічного календаря:

 • Перший поворот: Падіння
 • По-друге обертання: весна
 • Третій поворот: Літо

В кінці кожного лабораторного обертання, студент представить резюме її / його наукових досягнень в лабораторії і оцінку досвіду. Головний дослідник (PI) буде оцінювати роботу студента обертання, і обговорити цю оцінку в деталях зі студентом. Сильні сторони і недоліки будуть відзначені і ПІ може запропонувати курсову або дослідження, щоб виправити будь-які недоліки, які виявлені. Обидві оцінки будуть передані в офіс GSBSE. Ця оцінка обертання стане постійною частиною файлу студента.

Що таке GSBSE?

Програмні вимоги (30 кредитів)

Є три обов'язкових курсів, які все GSBSE Ph.D. студенти повинні заповнити.

 • Перший курс Введення в медико-біологічних наук та інженерного курсу (BMS 625). Цей курс складається з серії з чотирьох модулів, які забезпечують основу для введення в дослідження в області біомедичної науки і техніки: передачі сигналу, розвитку, стрес і геноміки.
 • Другий курс повинен ставитися до biocomputing або біостатистиці (наприклад, BMS 543 Обчислювальна геномика або AMS 597 Біостатистика).
 • Останній курс повинен ставитися до біоетики та наукового поведінки (наприклад, INT 601 Відповідальна проведення досліджень).
 • Додаткові вимоги курсу буде унікальним для кожного студента GSBSE і буде адаптована в залежності від їх ступеня (доктор філософії в медико-біологічних наук або доктора філософії в галузі біомедичної інженерії). Курсова буде визначатися їх спеціалізованої вченої наставника і комітету.
 • По крайней мере, двадцять всього кредитів курсових робіт повинні бути виконані, і в цілому тридцять кредитів завершено в цілому (в тому числі дисертаційних кредитів).

Вибір Дисертація Mentor (и)

Протягом літа першого року, студент повинен визначити наставника з трьох або чотирьох завершених поворотів, виключення можуть бути зроблені зі схвалення директора. Студент почнеться в обраній лабораторії в влітку або восени семестр другого року. Протягом першого півріччя в лабораторії наставника конкретний і цілеспрямований тема дисертації повинні бути визначені і комітет тезу створений.

комітет Дисертація

Вибір спеціалізованої вченої ради

Комітет Дисертація складається з основного консультанта студента і 4 інших членів факультету. Принаймні один з членів професорсько-викладацького складу повинні бути від партнера установи GSBSE, який відрізняється від установи первинного радника. Вибір комітету дисертація є критичним, оскільки члени комітету будуть прямі консультантів і експертів з оцінки студента протягом усієї програми. Після того, як комітет створений і був запропонований проект дисертації студента, засідання комітету має відбутися. Мета цього засідання комітету включають 1), що ідентифікують інші вимоги курсу, 2) твердження пропозиції дисертації, і 3), що встановлюють тимчасові рамки і теми для Кандидатура іспитів. В ході підготовки до цієї зустрічі, студент повинен підготувати і поширити пропонований план дослідження (PDF), який включає в аспірантуру роботи були здійснені або планується, сортів заробив, і опис пропонованої теми дисертації. Всі члени комітету повинні підписати на пропонований план дослідження, якщо це вважається прийнятним. План дослідження повинні бути представлені в офіс GSBSE для затвердження директором і подальшої подачі у Вищій школі. Після того, як комітет встановлено, будь-які запропоновані зміни напрямку досліджень або план дослідження повинні бути обговорені студента на скликаному засіданні комітету. Комітет буде колективно надати схвалення нового плану дослідження. Переглянутий план навчання повинен бути представлений в офіс GSBSE для затвердження директором і подальшої подачі у Вищій школі. Комітет буде збиратися не рідше одного разу на рік (з додатковою зустрічі для проведення комплексного обстеження), або частіше, як це визначено за взаємною згодою студента та його / її комітету. Після кожного засідання комітету радник буде запропоновано представити оцінки / оновлена ​​інформація про хід студента. Цей звіт про хід робіт повинен спільно з учнем, і в разі необхідності, коригуючі дії повинні бути прийняті.

засідання Комітету

Метою комітету дисертація є консультування студента протягом всього курсу їх науково-дослідницької роботи, а також для оцінки прогресу і стратегії студента. Тому, важливо для студентів, щоб мати регулярні засідання комітету, які будуть служити меті звітності про прогрес кожному члену комітету. Комітет повинен збиратися не рідше одного разу на рік, але може зустрічатися частіше, на розсуд членів комісії. Він несе відповідальність за студента, щоб підготуватися до зустрічі, даючи кожному члену комітету письмові матеріали по крайней мере, за один тиждень до початку наради, і підготувати доповідь про хід роботи, який буде представлений в усній формі на початку зустрічі. Студент повинен зібрати порядку денного наради, який включає доповідь про хід роботи, цілі на наступний рік, а також конкретні деталі і дані, що мають відношення до його / її роботи. Студент повинен також планують стежити за ходом зустрічі своєчасно шляхом надання додаткових матеріалів, оновлення термінів, цілей і т.д., відповідно до прохання Комітету.

наставник студента буде нести відповідальність за звіт про виконання студента через форму Дисертація комітет Короткий (PDF) після кожного засідання комітету. Форма доступна тут посилання. Зведений комітет повинен бути підписаний кожним членом комітету (підтвердження електронної пошти в офіс GSBSE буде достатньо), і оцінка повинна бути спільно з учнем GSBSE. У той час, проблеми або проблеми повинні бути обговорені з учнем і план для вирішення цих проблем або проблеми повинні бути викладені у формі.

umophd01

Інші вимоги для студентів GSBSE

Публікації

Студенти повинні публікувати свої роботи в високій якості, рецензованих журналах, на додаток до подачі письмової дисертацію. Публікація щонайменше одного першого автора паперу в рецензованому журналі потрібно для закінчення школи. Копія даного студентів по-перше, перший автор рецензування повинен бути представлений в офіс GSBSE після публікації.подання досліджень

В ході програми, студенти повинні будуть представити тези для презентації на наукових конференціях.

Будь ласка, зверніть увагу: Програма GSBSE повинна бути визнана у всіх публікаціях і презентацій, як приналежність студента.

Участь в нараді GSBSE щорічної

аспіранти GSBSE зобов'язані бути присутніми на Щорічних зборах GSBSE щорічно. Зустріч проходить у другу п'ятницю і суботу вересня кожного року.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Свідоцтво про людські фактори в медичних пристроях та системах
  • Medford, США
  • Online
 • Бакалавр біомедичної інженерії
  • Istanbul, Туреччина
 • Ступінь в галузі біомедичної інженерії + Власна ступінь з підприємництва, інновацій та передачі технологій
  • Madrid, Іспанія