Keystone logo
Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Введення

Шлях росту, досягнення і успіху!

Ми в Міському університеті Сан-Паулу - UNICID, ми модель установою в національній панорами, прагне до утворення та інноваційної діяльності.

Популярність і сила ми добилися в країні є результатом 40 років посвяти, постійне оновлення і високих інвестицій в інфраструктуру.

Наступні рядки є рахунки, як ми побудували цю історію успіху.

Ми зберігаємо в нашій історії серйозність і головна мета, щоб навчати більш компетентних професіоналів з 1972 року, коли інститут був створений групою педагогів на чолі з професором Ремо Рінальді. В цей час, ми як і раніше відомий як школи східної зони Сан-Паулу (FZL).

Були вперше встановити вищу освіту в Сан-Паулу районі Tatuape, у східній частині міста, а також перший, щоб запропонувати курс фізіотерапії в 1984 році, триває обраний одним з кращих в Бразилії престижної студентської керівництві, опублікованому Editora квітня.

У 1992 році визнаний університетом, ми почали дзвонити в Міському університеті Сан-Паулу - UNICID.

У 1995 році ми вперше в ході розміщення Телекомунікації, посилання для багатьох інших вищих навчальних закладів під керівництвом MEC.

У 2000 році, все бакалаврату університету (історія, освіта, література, науки про життя, математика та фізичне виховання) прийшли до бути вставлений в програму підготовки вчителів, для задоволення освітньої політики MEC, який рекомендував нову динаміку в рамках міждисциплінарної перспективі. Програма стала орієнтиром в освітньому середовищі.

Під час цих чотирьох десятиліть, ми посилюємо нас багато сфері охорони здоров'я, і ​​ми почали розглядати посилання в цьому відношенні. По-перше, ми запропонували сестринської допомоги, фізіотерапії та стоматології, а в 2004 році ми почали пропонувати курси медицини і біомедицини, встановлені з максимальною бала за MEC. Сьогодні ми додаємо 32-річний досвід в області та більше 6000 випускників і діють на ринку, що робить його найжвавіших і найпрестижніших курсів професійних секторів.

У 2008 році Мехатроніка Інжиніринг в електротехніці, будівництва та інженерії довкілля стали частиною нашого список курсів бакалаврату. Крім того, ми запустили нові курси Технологія Бакалаврат в будівництві, графічний дизайн, серед інших.

У 2009 році ми почали пропонувати курс архітектури та містобудування, який дає міцну основу і має честь зосередитися на стійкості.

Інші сильні наші клініки і наші лабораторії оснащені високорозвиненою технологічного обладнання та наш факультет дуже досвідчений і кваліфікований. Навчіть прихильність, ми вимагаємо відданість і зарядити студентів і викладачів результатів і постійного пошуку новин і оновлень в цій галузі.

Ми в даний час одним з кращих вищих навчальних закладів в країні, який поєднує тверде знання професійної етики та завжди йде відповідно до нововведень на світовому ринку, пропонуючи більш 60 курсів для студентів і Технології бакалаврів, магістрів курси Лато сенсі цього слова і в строгому сенсі слова, в обличчя, в галузях охорони здоров'я, Бізнес, Зв'язок, Юридичні науки, Точні і туризм, серед іншого, і кілька курсів підвищення кваліфікації та Партнерства Програми в Бразилії і за кордоном. У 2012 році, рік UNICID карантин, відмічені момент розширення інституту, який став частиною Південного Хреста освіти, що складається з коледжу Крузейро-ду-Сул, Сан-Паулу - SP; Universidade Крузейро-ду-Сул, Сан-Паулу - SP; Університет модуль центр, Caraguatatuba - СП; Університет Франка, Франка SP; Університетський центр федерального округу, Бразиліа - DF, Сан-Себастьян коледж, Сан-Себастьян - SP; Факультет Caraguatatuba, Caraguatatuba - СП; Університет Богоматері центру патронаж, Сальто і МСЕ - СП, і університет міста Сан-Паулу, Сан-Паулу - С.П., об'єднавши сили і створення більш сильної роботи, конкурентоспроможність і в змозі запропонувати найкращі варіанти освітніх для підготовки наших студентів

Буде продовжувати писати цю історію великих досягнень і успіху!

Розташування

  • São Paulo

    Rua Cesário Galeno, 448/475 Tatuapé - São Paulo - SP CEP 03071-000, , São Paulo

    Запитання