Universidade de Vigo

Universidade de Vigo

Universidade de Vigo

Введення

UVigo з першого погляду

Ми народилися в 1990 році і з того часу постійно розвиваємось і зміцнюємось. Ми є передовим університетом, метою якого є досконалість і який стає міжнародним джерелом інновацій та досліджень.

Громадський університет на службі суспільства

Universidade de Vigo – державний університет з академічною, економічною та урядовою автономією, який служить суспільству відповідно до принципів рівності, солідарності, демократії та свободи.

Нашими пріоритетними цілями є досягнення найвищого рівня якості навчання та дослідження, а також сприяння пошуку нових знань та їх передачі суспільству, художній творчості та науково-технічному розвитку.

Ідентичність

Поточний фірмовий стиль Universidade de Vigo був сформований у жовтні 2008 року, зазнаючи змін та оновлення за новим сценарієм. Ідентичність складається з різних символів, які представляють університет для створення внутрішньої одиниці та єдиної, потужної та репрезентативної зовнішньої проекції наших рис і цінностей, знак присутній у різних контекстах, у яких він розвивається.

Наші цінності

Зусилля, креативність, досконалість і наполегливість привели нас за ці роки діяльності до консолідації себе як сучасного та інноваційного університету, яким ми є.

Ми є суворою, прозорою, інклюзивною установою, яка прагне різноманітності та гендерної рівності, поважає навколишнє середовище та екологічну стійкість. З віссю в передачі знань і навчання, дослідження налаштовані тут як основа навчання і як засіб для наукового і культурного розвитку суспільства. Це ми, Universidade de Vigo .

Розташування

 • Vigo

  Circunvalación ao Campus Universitario, 36310, Vigo

  • Ourense

   Rúa Canella da Costa da Vela, 12, 32004 Ourense, , Ourense

   • Pontevedra

    Campus Universitario da Xunqueira,s/n, 36002, Pontevedra

    Запитання