We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Введення

Президент UNIPAC- університет Антоніо Карлос почав свою діяльність в місті Barbacena, в 1965 році, а її засновник професор Боніфацій Андрада.

UNIPAC-JF Campus II член президентом університету Антоніо Carlos- UniPac бере свій початок в 1996 році зі створення факультет бухгалтерського обліку на д-р Хосе Руа Cesario 175 в районі Жуіс-ді-Фора сходи реєструють високий попит.

Два роки по тому, він встановив перший з Жуіс-ді-Фора звичайно логопедией, враховуючи очікування juizforana освітнього співтовариства і користуються значним попитом через відсутність прогресу в місті і регіоні.

У 2000 році він був побудований новий корпус в районі ферм Bethania з сучасними лабораторіями та спеціальних об'єктів, необхідних для навчання своїх академічних областей Гуманітарні, фізичного стану і здоров'я.

Таким чином, відповідно до свого плану розширення були створені кілька курсів відповідно до потреб Жуіс-ді-Фора і регіональних околиць, ставши невід'ємною Campus, президент університету Антоніо Карлос, зберігаючи факультету гуманітарних і науки з курсів адміністрація, бухгалтерський облік та масових комунікацій Кваліфікація: Журналістика та туризму; Інститут Жуіс-ді-Фора освіти з вищою чергою факультету наук про здоров'я з біомедицини курсів, фізичної культури, медичних сестер, фармації, фізіотерапії, харчування, ветеринарії, біологічних наук; Медичний факультет в Медичній школі; Факультет права і соціальних наук з законом гольфу і технологічний інститут та послідовних досліджень Juiz-де-Фора з технологією курсів в області навколишнього середовища, технології в техніці управління маркетингом бізнес-інформатики та технології в безпеці.

Протягом багатьох років, після завершення ваших цілей і ввібравши попит в Жуіс-ді-Фора, деякі курси були усунені, тим самим розширюючи кількість місць для існуючих.

Перебуваючи в своєму 16-му році існування даний час налічує близько 230 викладачів, у тому числі лікарів, вчителів та експертів повністю відповідають визначення MEC і розвивати свої викладацьку діяльність в ряді курсів установи відповідно до їх місії, яка: "Досягти середина освіти, досліджень і поширення знань, філософії науки, технології та методів в цілому, вносити свій вклад і впливати на розвиток соціальної сфери в регіоні Мінас Жерайс і Бразилії, а також підготовка фахівців для спільноти ".

Розташування

  • Juiz de Fora

    Av. Juiz de Fora, 1100 - Granjas Bethânia, Juiz de Fora -MG -CEP 36048-000, , Juiz de Fora

    Запитання