Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Введення

Президент UNIPAC- університет Антоніо Карлос почав свою діяльність в місті Barbacena, в 1965 році, а її засновник професор Боніфацій Андрада.

UNIPAC-JF Campus II член президентом університету Антоніо Carlos- UniPac бере свій початок в 1996 році зі створення факультет бухгалтерського обліку на д-р Хосе Руа Cesario 175 в районі Жуіс-ді-Фора сходи реєструють високий попит.

Два роки по тому, він встановив перший з Жуіс-ді-Фора звичайно логопедией, враховуючи очікування juizforana освітнього співтовариства і користуються значним попитом через відсутність прогресу в місті і регіоні.

У 2000 році він був побудований новий корпус в районі ферм Bethania з сучасними лабораторіями та спеціальних об'єктів, необхідних для навчання своїх академічних областей Гуманітарні, фізичного стану і здоров'я.

Таким чином, відповідно до свого плану розширення були створені кілька курсів відповідно до потреб Жуіс-ді-Фора і регіональних околиць, ставши невід'ємною Campus, президент університету Антоніо Карлос, зберігаючи факультету гуманітарних і науки з курсів адміністрація, бухгалтерський облік та масових комунікацій Кваліфікація: Журналістика та туризму; Інститут Жуіс-ді-Фора освіти з вищою чергою факультету наук про здоров'я з біомедицини курсів, фізичної культури, медичних сестер, фармації, фізіотерапії, харчування, ветеринарії, біологічних наук; Медичний факультет в Медичній школі; Факультет права і соціальних наук з законом гольфу і технологічний інститут та послідовних досліджень Juiz-де-Фора з технологією курсів в області навколишнього середовища, технології в техніці управління маркетингом бізнес-інформатики та технології в безпеці.

Протягом багатьох років, після завершення ваших цілей і ввібравши попит в Жуіс-ді-Фора, деякі курси були усунені, тим самим розширюючи кількість місць для існуючих.

Перебуваючи в своєму 16-му році існування даний час налічує близько 230 викладачів, у тому числі лікарів, вчителів та експертів повністю відповідають визначення MEC і розвивати свої викладацьку діяльність в ряді курсів установи відповідно до їх місії, яка: "Досягти середина освіти, досліджень і поширення знань, філософії науки, технології та методів в цілому, вносити свій вклад і впливати на розвиток соціальної сфери в регіоні Мінас Жерайс і Бразилії, а також підготовка фахівців для спільноти ".

Розташування

  • Juiz de Fora

    Av. Juiz de Fora, 1100 - Granjas Bethânia, Juiz de Fora -MG -CEP 36048-000, , Juiz de Fora

    Запитання