Keystone logo
Universidade Santiago de Compostela Ступінь магістра з інновацій у харчуванні, харчовій безпеці та технологіях
Universidade Santiago de Compostela

Ступінь магістра з інновацій у харчуванні, харчовій безпеці та технологіях

Lugo, Іспанія

1 Years

Іспанська, Галицький

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 1 160 / per year

На кампусі

Введення

Ступінь магістра з інновацій у сфері харчування, безпеки харчових продуктів і технологій Університету Сантьяго-де-Компостела є офіційним ступенем, тривалістю 90 кредитів, що відповідає науковому напряму, який пропонує студентам якісну спеціалізовану підготовку в галузі харчування, Харчові технології та безпека, що дозволяє соціально реагувати на вимоги Європейського Союзу щодо покращення харчування та захисту здоров'я споживачів та безпеки харчових продуктів.

Професори, які беруть участь у магістерській ініціативі, належать до різних галузей знань, забезпечують широку підготовку з різних аспектів, пов’язаних з їжею, харчуванням та харчовим ланцюгом, що дозволить проводити міждисциплінарну підготовку, спрямовану на сприяння спеціалізації, її включення в компанії в харчовий сектор, а також будь-яка офіційна контрольна структура державних адміністрацій та різноманітних організацій, залучених до харчового ланцюга. Окрім викладачів USC, вони беруть участь у професійній магістерській програмі Інституту морських досліджень (CSIC) та Галицького товариства ендокринології, харчування та обміну речовин.

Цей магістр спрямований на підготовку випускників з науковою орієнтацією та відмінною академічною підготовкою, кваліфікованих, щоб бути високоякісними викладачами та дослідниками в рамках харчування, технологій та безпечності харчових продуктів у найширшому сенсі, і які можуть продовжувати навчання в докторантурі, розвиватися вашої власної галузі або співпрацюйте в інноваціях і розробках у сферах, пов’язаних з харчовими продуктами та/або харчовим бізнесом.

З іншого боку, Ступінь має на меті наблизити студентів до світу праці шляхом проведення передпрофесійної практики в агропродовольчих компаніях. У цьому сенсі залучення ділової тканини є дуже важливим, оскільки воно має значення для співпраці багатьох компаній у секторі, а також усіх, хто пов’язаний із харчовим кластером Галичини.

Освітній рівень, досягнутий у магістратурі, також може слугувати основою для початку навчання, що веде до докторського ступеня, який є зародком нових поколінь дослідників у державних і приватних дослідницьких організаціях, науково-дослідницьких відділах компаній, лабораторіях, офіційні контрольні центри та, за необхідності, майбутні професори університетів у галузі харчування, броматології, харчових технологій та гігієни.

Цілі

Ті студенти, які, крім того, демонструють систематичне розуміння та володіння відповідними дослідницькими методологіями в галузі технології та безпечності харчових продуктів останнього покоління, які демонструють здатність задумувати, проектувати та здійснювати якісні оригінальні дослідження, які сприяють розвитку знань у цій галузі. галузі, вони зможуть досягти звання доктора.

Результат програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання