University of Basel - Swiss Tropical Health Institute

University of Basel - Swiss Tropical Health Institute

University of Basel - Swiss Tropical Health Institute

Введення

Базельський університет має міжнародну репутацію за видатні досягнення у науковій та навчальній діяльності. Базельський університет, заснований у 1460 році, є найстарішим університетом Швейцарії та має історію успіху понад 550 років.

Як комплексний університет, що пропонує широкий спектр якісних освітніх можливостей, Базельський університет залучає студентів зі Швейцарії та всього світу, пропонуючи їм видатні умови навчання, коли вони працюють на здобуття ступеня бакалавра, магістра або доктора філософії. градусів. Сьогодні в Базельському університеті навчається близько 13 000 студентів із понад ста країн, у тому числі 2800 кандидатів наук. студентів.

У Базельському університеті є сім факультетів, що охоплюють широкий спектр навчальних дисциплін. У той же час університет позиціонував себе серед міжнародної конкуренції у вигляді п'яти стратегічних основних областей: наук про життя, візуальних досліджень, нанонаук, сталого розвитку та енергетичних досліджень, а також європейських та глобальних досліджень. У міжнародних рейтингах Базельський університет регулярно потрапляє до 100 найкращих університетів світу завдяки своїм науковим досягненням.

Базельський університет має глибоке коріння в економічно потужному та культурно багатому регіоні Базеля. Університет також тісно співпрацює з вітчизняними та міжнародними партнерами, щоб зробити відповідний внесок у розвиток науки і суспільства. Це також означає, що Базельський університет приділяє особливу увагу аспектам стійкості, рівних можливостей та передачі знань.

Розташування

  • Basel

    Socinstrasse,57, 4051, Basel

    Програми

    Запитання