Keystone logo
University of Bradford

University of Bradford

University of Bradford

Введення

Здійснення знань

В University of Bradford ви отримаєте вигоду від - і будете частиною - викладання та досліджень, які використовують технології для блага суспільства.

Ви дізнаєтесь від наукових та галузевих експертів, які формують майбутнє своїх секторів у світових класах. Ми інвестували мільйони фунтів у високотехнологічні навчальні середовища, такі як наша студія зйомки руху та нові засоби управління школою.

За час перебування з нами ви можете стати самою найкращою версією себе. Університет - це місце, де можна розширити свою думку і подружитися на все життя; де можна рости, вчитися, переживати. Де ви можете належати, і де ми підтримуємо вас на кожному кроці.

Курси

Ми пропонуємо понад 100 бакалавратів та понад 200 аспірантур, навчальних та науково-дослідних курсів. Вони пропонуються на наших чотирьох факультетах:

 • Наук про життя
 • Здоров'я
 • Управління, право та соціальні науки
 • Інженерія та інформатика

Багато наших курсів розроблені за участю експертів та партнерів галузі, а деякі мають акредитацію чи затвердження професійних, статутних чи регуляторних органів, тобто ви розвинете навички, які високо цінуються роботодавцями.

Ви дізнаєтесь від наукових та галузевих експертів, які формують майбутнє своїх секторів. Ви будете навчатись у закладах світового класу - ми інвестували мільйони фунтів у високотехнологічні навчальні середовища, такі як наша студія зйомки руху та Digital Health Enterprise Zone.

Ми бачимо людей та їх потенціал, наполегливо працюємо над тим, щоб усунути бар'єри на шляху до їхнього успіху, і переконаємось, що наші студенти розуміють, що вони здатні йти вперед та робити позитивні зміни у всіх наших майбутніх за допомогою свого досвіду та освіти.

Дослідження

University of Bradford має понад 50-річний досвід дослідження та займає перше місце у Великобританії (REF 2014) за якістю досліджень. Три чверті нашого дослідження класифікуються як провідні у світі чи чудово на міжнародному рівні.

Ми пропонуємо різноманітні можливості для аспірантури на чотирьох наших факультетах.

Особливості кампусу

У City Campus ви знайдете все, що вам потрібно, незалежно від того, навчаєтесь ви, відпочиваєте чи спілкуєтеся. Тут панує така атмосфера спільноти, якої ви не знайдете більше ніде. Це дружнє, гостинне місце, де відбуваються великі речі.

City Campus є осередком студентської діяльності. Тут розташовано Student Central – базу Студентської спілки University of Bradford і цілодобову бібліотеку. Тренажерний зал Unique пропонує нещодавно оновлені спортивні споруди, а наше студентське поселення The Green розташоване прямо в центрі кампусу.

У нас також є багато зелених насаджень, що незвично для кампусу в центрі міста. У теплу пору року вам не складе труднощів знайти тихе місце на свіжому повітрі для навчання, відпочинку чи занять спортом.

  Рейтинги

  Університет року соціальної інклюзії

  University of Bradford є одним із найрізноманітніших університетів Великобританії. Times Good University Guide 2020 назвав нас «Університетом року соціальної інтеграції» на знак визнання нашої відданості успіху людей незалежно від їхнього походження, походження, переконань і проблем.

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Bradford

   Richmond Rd, BD7 1DP, Bradford

  Запитання