Keystone logo
University of Essex Online PG Dip Глобальне психічне здоров'я та добробут
University of Essex Online

PG Dip Глобальне психічне здоров'я та добробут

Online United Kingdom

16 Months

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8 111

Дистанційне навчання

Введення

Психічне здоров’я та благополуччя – на радарі кожного не лише на місцевості, а й у всьому світі. Пандемія змусила нас усіх краще усвідомити, наскільки важливо приділяти пріоритет нашому психічному здоров’ю, тому, якщо ви хочете вивчити це далі, розгляньте наш 100% онлайн-диплом післядипломної освіти з глобального психічного здоров’я та благополуччя.

Незалежно від того, чи працюєте ви в сфері охорони здоров’я, соціальної допомоги чи кадрової роботи чи в будь-якому іншому секторі між ними, наш PG Dip Global Mental Health and Wellbeing можна передавати в широкий спектр секторів. Ця програма забезпечить вам глибоке розуміння соціологічних аспектів психічного здоров’я, як а також політики та етики в глобальному масштабі.

Після отримання диплома післядипломної освіти ви, можливо, захочете перейти на повний ступінь магістра глобального психічного здоров’я та благополуччя.

*Дата початку та деталі цього курсу ще підлягають затвердженню університетом. Якщо схвалення не буде надано до дати початку вашого курсу, буде запропоновано альтернативну дату або буде надано повне відшкодування. Якщо нам знадобиться внести зміни в цю програму в рамках процесу перевірки Університету Ессекса, ми повідомимо про це якомога раніше.

Методи навчання

Ми на 100% надаємо онлайн-освіту, тому ми використовуємо найсучасніше віртуальне навчальне середовище (VLE) для навчання, ресурсів і оцінювання. Наша система відстежує та керує процесом навчання в режимі реального часу та надає вам миттєвий доступ до ваших навчальних матеріалів. VLE доступний 24/7 і дозволяє як студентам, так і викладачам брати активну участь у розмовах у реальному часі та семінарах у реальному часі.

Ми віримо, що ви отримуєте максимальну користь від свого часу, проведеного в навчанні, коли отримуєте інформацію про свою успішність, і ми досягаємо цього завдяки:

  • оцінювати вас протягом модулів, а не чекати оцінювання наприкінці року
  • відображення ваших оцінок у вашій оцінній книжці, яку можна переглядати щоразу, коли ви входите у віртуальне навчальне середовище (VLE)
  • швидке виконання оцінюваної роботи, щоб гарантувати, що ваш журнал завжди актуальний
  • забезпечення регулярного контакту з командою підтримки студентів

Методи оцінювання

Усі оцінки проводяться через наше віртуальне навчальне середовище (VLE). Немає жодних вимог їздити до зовнішніх центрів тестування чи складати іспити! Натомість ви надсилатимете завдання через VLE, такі як письмові звіти, участь у дискусійних форумах або рефлексивні записи в журналі.

Ми також маємо політику забезпечення автентичності наданих студентами робіт – ми використовуємо добре налагоджену електронну систему моніторингу для перевірки на плагіат.

Чому Essex Online?

Навчання онлайн. Випускник на кампусі.

Ви завершите навчання та оцінювання на 100% онлайн, і вашу кваліфікацію присудить Університет Ессекса, удостоєний нагород університет із 50-річною спадщиною викладацької та дослідницької майстерності та один із 30 найкращих університетів Великобританії (Заповнити Путівник університету 2022). Після завершення курсу ви отримаєте такий самий сертифікат, як і студенти кампусу – ваш спосіб навчання згадується лише у вашій академічній довідці.

Гарантований досвід якості

Ми отримали нагороду за найкращий досвід онлайн-класу на Global Student Satisfaction Awards (GSSA 2021). Ми підтримуємо академічну якість наших онлайн-курсів, і тому пропонуємо гарантію повернення грошей. Якщо протягом 21 дня ви вирішите, що ваш курс вам не підходить, ми повністю повернемо вам кошти.*

* Застосовуються положення та умови. Щоб дізнатися більше, зв’яжіться з нашою командою приймальної комісії.

Академічна та наставницька підтримка світового рівня

Наші онлайн-репетитори є провідними авторитетами та фахівцями у своїх галузях. Вони захоплюються тим, що викладають, і поєднують свої знання про галузеву практику з високоякісним академічним викладанням, пропонуючи вам неперевершений досвід навчання.

У нас також є спеціальна команда студентських консультантів і консультантів з питань навчання, які підтримуватимуть вас з першого дня до закінчення навчання. Вони будуть поруч, щоб допомогти та скерувати вас під час вашого навчання. Яким би не було питання або проблема, вони працюватимуть з вами, щоб знайти рішення.

Карєрні можливості

Навчальний план

Прийом

Плата за навчання програми

Стипендії та фінансування

Про Школу

Chat with students

Запитання