University of Groningen

University of Groningen

University of Groningen

Введення

University of Groningen

University of Groningen входить до 100 найкращих дослідницьких університетів із глобальною перспективою. Зараз ми посідаємо 75 місце в рейтингу Times Higher Education і пропонуємо понад 30 програм бакалавра з викладанням англійською мовою та понад 125 програм магістратури . Заснований у 1614 році, університет є одним із найстаріших дослідницьких університетів Нідерландів. Ми справді міжнародний університет, у якому навчається понад 36 000 студентів і 9 000 іноземних студентів із понад 120 різних національностей.

Чому варто вибрати Гронінген?

Високоякісна освіта : University of Groningen пропонує широкий вибір цікавих, високо оцінених програм отримання дипломів. Будучи студентом, ви отримаєте високоякісний нагляд і матимете багато варіантів на вибір. University of Groningen було нагороджено знаком якості «Найкращий традиційний університет Нідерландів».

Першокласні дослідження: ми є одними з найкращих дослідницьких університетів Європи. У 2016 році наш професор Бен Ферінга отримав Нобелівську премію з хімії. Університет проводить новаторські та соціально значущі дослідження, а наші дослідження будують мости між дисциплінами.

Яскраве студентське життя : Гронінген – це жваве студентське місто. Його населення має найнижчий середній вік у Нідерландах. Кожен четвертий із 200 000 жителів є студентом. Студентів можна побачити скрізь: вони навчаються в парку, насолоджуються нічним життям і підробляють. Гронінген — це безпечне та зелене місто для життя, яке було обрано одним із найщасливіших міст Європи.

400 років репутації : University of Groningen має багату історію та чудову репутацію. Багато дуже талановитих людей у різних дисциплінах навчалися або працювали в університеті протягом 400 років його існування, у тому числі чотири лауреати Нобелівської премії, перша студентка університету в Нідерландах, перша жінка-викладач, перший голландський астронавт та перший президент Європейського банку.

По-справжньому міжнародний : ми відомі своєю великою міжнародною спільнотою. Майже 6000 іноземних студентів щорічно навчаються в Гронінгені з понад 120 країн. Жити в Гронінгені, не розмовляючи голландською, не проблема; ви зможете замовити їжу, купити одяг і навіть відвідати спортивні заняття англійською мовою. University of Groningen має міцні міжнародні зв’язки, що означає, що ви можете легко витратити частину свого ступеня на навчання за кордоном. Ми також пропонуємо кілька унікальних міжнародних магістерських програм у співпраці з іншими великими європейськими університетами.

Програми бакалавра

Ми пропонуємо понад 30 програм бакалавра з викладанням англійської мови. Дев'ять наших програм бакалавра були нагороджені знаком якості " Програма найвищого ступеня ".

Магістерські програми

На даний момент University of Groningen пропонує понад 125 магістерських програм з викладанням англійською мовою, 18 з яких мають рейтинг «Програми з найвищим рейтингом» у Нідерландах.

Факультети

Дослідження та навчання в University of Groningen організовано на 11 різних факультетах. Ці факультети:

Факультет економіки та бізнесу
Факультет поведінкових та соціальних наук
Факультет теології та релігієзнавства
Факультет мистецтв
Факультет медичних наук
Юридичний факультет
Факультет просторових наук
Філософський факультет
Науково-технічний факультет
Університетський коледж Гронінгена
Кампус Fryslân

Стипендії та фінансування

Університет прагне визнати передовий досвід у навчанні, пропонуючи низку стипендій для іноземних студентів та дослідників. Кілька стипендій доступні для іноземних студентів, які зацікавлені в навчанні бакалавра, магістра та доктора філософії. програм, а також для обмінів, коротких курсів та наукового перебування в нашому університеті.

Рейтинги

University of Groningen

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Groningen

  University of Groningen PO Box 72

  • Leeuwarden

   Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden Netherlands, 8911, Leeuwarden

   Запитання