Keystone logo
University of Groningen Магістр біомедичної інженерії
University of Groningen

Магістр біомедичної інженерії

Groningen, Нідерланди

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline *

Sep 2024

EUR 2 314 / per year **

На кампусі

* Голландські студенти, студенти з ЄС/ЄЕЗ та поза ЄС/ЄЕЗ

** Студенти ЄС / ЄЕЗ: 2168 євро | студенти, що не входять до ЄС / ЄЕЗ: 18500 євро

Введення

Магістр біомедичної інженерії пропонує вам можливість отримати поглиблені знання з широкого кола тем в галузі охорони здоров’я та технологій, працюючи із сучасними медичними закладами.

Сучасна медична практика все більше покладається на технології. Ви можете подумати про візуалізацію внутрішньої частини тіла за допомогою МРТ або КТ, вирішення проблем із серцем шляхом розміщення штучних клапанів або вимірювання напруги, щоб уникнути вигоряння. У реалізації цих пристроїв бере участь багато дисциплін: мікроелектроніка, інформаційні технології, машинобудування та матеріальна інженерія.

Як біомедичний інженер, ви володієте усіма цими галузями знань і застосовуєте їх для розробки нових пристроїв; від все більш досконалих приладів для зображення до будівельних лісів для тканинної інженерії; і від сенсорних систем до нових імплантатів та штучних органів. Зазвичай ви працюєте в мультидисциплінарних командах з лікарями, інженерами, біологами і, звичайно, пацієнтами.

Якщо ви зацікавлені в охороні здоров’я та технологіях, магістерська програма “Біомедична інженерія” пропонує вам можливість отримати глибокі знання з широкого кола тем. Ви вивчатимете теми у галузі методів візуалізації, інженерії фізіологічного контролю, реабілітаційної техніки, інженерії імплантатів, клітинної та тканинної інженерії та профілактики інфекцій, а також аспекти медичної етики та права. Ви також добре розбираєтесь у медичних та біологічних базових знаннях.

Крім того, University of Groningen пропонує Вам сучасні медичні заклади та унікальну професійну співпрацю з Університетським медичним центром Гронінген (UMCG).

Навіщо вивчати цю програму в Гронінгені?

  • Сучасні медичні установи
  • Унікальна співпраця з Університетським медичним центром Гронінген
  • Найкраща магістерська програма Біомедична інженерія в Нідерландах з 2016 року за версією Elsevier
  • На нашому факультеті проживає лауреат Нобелівської премії з хімії у 2016 році Бен Ферінга та лауреат Нобелівської премії з фізики 1953 року Фріц Зерні

Навчальний план

Прийом

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Chat with students

Запитання