Keystone logo
University of Groningen Магістр медичних фармацевтичних наук
University of Groningen

Магістр медичних фармацевтичних наук

Groningen, Нідерланди

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline *

01 Sep 2024

EUR 2 314 / per year **

На кампусі

* Голландські студенти, студенти з ЄС/ЄЕЗ та поза ЄС/ЄЕЗ

** Студенти ЄС / ЄЕЗ: 2168 євро | студенти, що не входять до ЄС / ЄЕЗ: 18500 євро

Введення

Як розробити більш ефективні і безголкові вакцини проти корони? Як ми можемо використовувати нанонауку для кращого прогнозування токсичності наркотиків для людини? Як ми можемо персоналізувати лікування наркотиків та зробити його більш стійким?

Як ми можемо використовувати Big Data для вдосконалення профілактичних програм з наркотиками? Як ми можемо оптимізувати хронічне вживання наркотиків у людей, що старіють? Як ми можемо розробити бізнес-аргументацію щодо нового препарату та визначити економічну ефективність фармацевтичних програм?

Якщо ви маєте ступінь фармацевтичного бакалавра або ступінь бакалавра з фармації, хімії або суміжних галузей, таких як біомедичні науки чи біологія з фармацевтичними елементами, ця дворічна програма магістра покращить вашу кар’єру в захоплюючому світі життєвого циклу розробки ліків! Ми охоплюємо всі елементи, пов’язані з наркотиками, від основних цільових відкриттів до розробки молекулярних препаратів, від аналізу ліків та біомаркерів до фармакологічного дизайну заявок, від токсикології та біофармації до клінічної фармакоепідеміології, постмаркетингового нагляду, політики та бізнесу.

Унікальним надбанням магістра медичних фармацевтичних наук є те, що лекції та дослідження проводяться в міждисциплінарному середовищі наук про життя - від хімії до статистики, від біології до медицини, від епідеміології до економіки, управління та бізнесу, причому всі види діяльності розташовані в межах ходьби відстань. Навчання дослідженню, фактично виконуючи його, є другим унікальним активом, і студенти матимуть можливість розробити два великі дослідницькі проекти відповідно до своїх потреб і таланту. Викладачі з Науково-дослідного інституту фармації Гронінгена, а також з Університетського медичного центру Гронінгена тісно співпрацюють, що вважається унікальним у всьому світі.

Лектори будуть контролювати вас, поки ви самостійно проводите експерименти, і пройдете весь процес проведення наукового дослідження, пов’язаного з наркотиками. Отже, програма є чудовою підготовкою до наступного кандидата наук. програма в галузі біологічних, медичних або фармацевтичних наук або для кар'єри в галузі, як консультант або політик. Ви будете брати участь у розробці власної науково-дослідної програми або можете вибрати чіткий шлях, який підготує вас до спеціальних посад.

У програмі також діє активна студентська асоціація під назвою Pharmaciae Sacrum, де ви швидко почуватиметесь як вдома і також долучитесь до соціальних заходів.

Навіщо вивчати цю програму в Гронінгені?

  • Наша освіта з фармації з 2015 року займає перше місце серед студентів Нідерландів
  • Нагороджений ярлик "Найвища оцінка програми" (Keuzegids Masters 2017)
  • Дослідження та освіта наркотиків Гронінген - одне з найкращих у світі
  • Унікальна міждисциплінарна співпраця між доклінічними, фармацевтичними, медичними та економічними науковими областями, з викладачами, що працюють в межах пішої досяжності
  • Дослідження та освіта охоплюють усі аспекти, пов’язані з наркотиками / вакцинами, що мають відношення до життєвого циклу розробки наркотиків

Дослідження

Гронінгенські дослідження наркотиків є одними з найкращих у світі.

Дослідження зосереджені в магістерській програмі з медичних фармацевтичних наук:

Дослідження головним чином зосереджуються на розробці, синтезі, виробництві та аналізі лікарських засобів, націлюванні та доставці лікарських засобів, фармакології, розробці лікарських засобів, токсикології, фармакокінетиці, біофармації, фармако-економіці та епідеміології та клінічній фармації.

Навчальний план

Прийом

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Chat with students

Запитання