University of New Brunswick College of Extended Learning

University of New Brunswick College of Extended Learning

University of New Brunswick College of Extended Learning

Введення

Про CEL

Наша місія: Розробити та забезпечити інноваційне, трансформаційне програмування для учнів різного віку та всіх професій.

Університет Нью-Брансвік здійснює програми продовження навчання з 1950 року. У 2002 році УНБ заснував Коледж перспективних навчальних закладів (UNB CEL), щоб забезпечити безперервну освіту та професійний розвиток для дорослих учнів, а також онлайн-програмування для приватних та приватних осіб. громадські організації на місцевому, національному та глобальному рівнях.

UNB CEL прагне запропонувати якісні, відповідні курси та програми, а також індивідуальні навчальні рішення та послуги, що призводять до особистого та організаційного росту та розвитку. Завдяки інноваційним партнерствам, UNB CEL розробляє програми, які сприяють соціальним, культурним та економічним потребам у розвитку канадських та інших країн.

Наші послуги охоплюють всю гаму, від аналізу та планування до розробки та розробки, до постачання та адміністрування можливостей безперервного навчання для дозвілля, кар'єри та професійного навчання, доопрацювання ступенів та он-лайн для кредитних програм.

Розташування

  • Fredericton

    3 Bailey Drive P.O. Box 4400, E3B 5A3, Fredericton

    Запитання