University of Ostrava - Faculty of Medicine

University of Ostrava - Faculty of Medicine

University of Ostrava - Faculty of Medicine

Введення

Медичний факультет - наймолодший медичний факультет у Чеській Республіці. На сьогодні факультет має близько 1700 студентів 27-річних програм, з яких щорічно закінчується понад 400 студентів. Випускники добре оснащені, щоб займатися кар'єрою у широкому спектрі медичних та медичних спеціальностей. Основна програма підготовки фахівців - це шестирічний магістр загальної медицини (цей «довгий» магістр не вимагає попереднього бакалавра); ця програма дає студентам повний спектр знань та практичних навичок, необхідних для продовження кар'єри в медицині.

Навчання на факультеті зосереджується на розробці практичних навичок учнів, включивши практичні заняття в навчальну систему з самого першого семестру. Вживання студентів є обмеженим, щоб забезпечити індивідуальний підхід; Практичні заняття організовуються в невеликих групах, щоб учні могли особисто контактувати з пацієнтами. Факультет використовує цілий ряд сучасного навчального обладнання та методів, включаючи тренажери; ми також впроваджуємо систему прямих трансляцій із вибраних операційних театрів у лікарні університету Острави, яка є цінною навчальною допомогою. Факультет також є піонером у використанні методів навчання на базі моделювання, використовуючи мультимедіа, практичні інструменти моделювання та експериментальні засоби навчання.

Студенти мають можливість провести частину навчання за кордоном - як в Європі (у нас є зв'язки з більш ніж 40 партнерськими установами в рамках програми Erasmus +) та за її межами.

Факультет тісно співпрацює з Університетською лікарнею Острави (яка включає в себе ряд вузькоспеціалізованих відділень), ще дві великі лікарні в Остраві, а також ряд інших медичних закладів та закладів охорони здоров'я в регіоні як у державному, так і в приватному секторі.

Факультет має сильну присутність у медичній дослідницькій спільноті. Його спеціалізовані команди включають Обиціологічний центр (розробка лікування ожиріння), Інститут швидкої медицини (розробка відповідей на потенційні біотеррористичні інциденти та військові конфлікти, розробка медичних та хірургічних методів для техногенних та природних катастроф), гематонологічна клініка (проведення геномів дослідження з метою виявлення генетичних змін, що виникають у пацієнтів із гематонекологічними розладами та запобігання ефективному лікуванню) та Центру епідеміологічних досліджень (зосереджуючи увагу на епідеміології в інфекційних та неінфекційних захворюваннях та природному та робочому середовищі). Основні наукові пріоритети факультету відображають проблеми, які мають першочергове значення для громадського здоров'я на національному та регіональному рівнях. Студенти на факультеті беруть активну участь у ряді науково-дослідницьких заходів, регулярно беручи участь у студентських грантових конкурсах та студентських конференціях.

Розташування

Розташування
  • Ostrava

    University of Ostrava Dvořákova 7 701 03 Ostrava Czech Republic, , Ostrava

    Запитання