University of Pennsylvania Penn

University of Pennsylvania Penn

University of Pennsylvania Penn

Введення

Стоматологічна медицина Пенна є одним із найстаріших стоматологічних закладів, пов'язаних з університетами в країні. Його історичні зв'язки сягають Філадельфійського коледжу стоматологічної хірургії, створеного в 1852 році. У 1856 році факультет Філадельфійського коледжу стоматологічної хірургії сформував Пенсільванський коледж стоматологічної хірургії, коли колишній закрився, а в 1878 році - Пенсільванський коледж стоматології Декана хірургії, доктора Чарльза Дж. Ессіга, попросили вступити до Пенсильванського університету, заснувавши Школу стоматології як Стоматологічний факультет Університету Пенсільванії. Він працював першим деканом школи у 1878-1883 роках. У 1909 році Пенсильванський коледж стоматологічної хірургії злився б з Пенсильванським університетом.

Перші приміщення Школи розміщувались у Медичному залі (нині Зал Клаудії Коен). Наступного року він переїхав до власного будинку, Стоматологічного залу, який був спроектований та побудований для його потреб.

У 1897 році Томас У. Еванс, корінний житель Філадельфії, який за часів Другої імперії Франції став донором при судах Європи та довіреною особою Наполеона III, залишив свій маєток, щоб створити та утримувати стоматологічну школу, яка була б "неперевершеною". Щедрість Еванса дозволила побудувати будівлю Еванса (офіційно названу Музеєм і стоматологічним інститутом Томаса У. Еванса), яка відкрилася в 1915 році, найкраще обладнаної стоматологічної будівлі в країні на той час. Його сміливість і дух керівництва продовжували керувати школою протягом усієї історії її розширення та інновацій як у навчальній програмі, так і в клінічних та наукових установах.

Розташування

  • Philadelphia

    Chestnut Street,3701, 19104, Philadelphia

    Запитання