University of Rochester

University of Rochester

University of Rochester

Введення

Перший декан медичної школи, лауреат Нобелівської премії Джордж Хойт Уіппл, доктор медичних наук, приїхав до Рочестера в 1921 році, щоб застосувати революційну концепцію на практиці. Уіппл керував проектуванням, будівництвом та укомплектуванням медичного та стоматологічного факультетів та Сильної меморіальної лікарні відповідно до того, що було новою структурою, вдосконаленою піонером медичної школи Авраамом Флекснером. Бачення Уіппла, побудоване на благодійності Джорджа Істмана, - це школа та лікарня під одним дахом, що об'єднують основні науки та клінічну практику.

Сьогодні ця концепція фізичної інтеграції допомоги пацієнтам та науковців під одним дахом все ще залишається міцною. Головний кампус Медичного центру University of Rochester займає понад 4,4 мільйона квадратних футів площі. Сильна меморіальна лікарня займає 1,6 мільйона квадратних футів, Медична школа - 2,1 мільйона квадратних футів, а Школа медсестер та Стоматологічний центр Істмена - приблизно 100 000 квадратних футів кожна.

Не менш важливим є те, що інтеграція допомоги пацієнтам та науковців залишається основою філософії та структури нашої школи. Під керівництвом старшого віце-президента з питань охорони здоров’я декан медичної школи та президент нашої лікарняної системи щодня працюють у партнерстві зі головами кафедр, директорами центрів, деканом школи медсестер, директором Стоматологічний центр Eastman та фінансове та адміністративне керівництво Медичним центром. Настільки тісна співпраця - це те, як ми успішно виконуємо наші взаємопов’язані завдання з догляду за пацієнтами, освіти, досліджень та здоров’я громади.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Rochester

    Elmwood Avenue,601, 14642, Rochester

    Запитання