University Of South Carolina- Lancaster

University Of South Carolina- Lancaster

University Of South Carolina- Lancaster

Введення

Ми пропонуємо якісну освіту, і ми допомагаємо вам скористатися усім, що ми можемо запропонувати. Ви можете залишатися поруч з домом або працювати перші два роки, а потім закінчити навчання в Інтернеті або в університеті. Ви можете змусити це працювати. Ваш час зараз!

Створений у 1959 році, наш - найстаріший з чотирьох регіональних містечок Університету Південної Кароліни. З тих пір містечко та студентство зросли, але наша місія залишається незмінною. Ми прагнемо підготувати студентів до продовження навчання в університеті та протягом усього життя.

Ми приймаємо всіх студентів, які демонструють успіх у навчанні. Більшість наших студентів - студенти першого покоління із сільських районів, малих міст та міст центральної області П’ємонт Кароліни. Завдяки широкій прихильності до справедливості, великій програмі стипендій та фінансової допомоги, а також різноманітним пропозиціям буднів та вечорів, Університет Південної Кароліни Ланкастер прагне зробити освіту доступною, доступною та зручною для жителів цього району.

Розташування

  • Lancaster

    Hubbard Drive,476, 29720, Lancaster

    Запитання