Keystone logo
© The University of St Andrews
University of St Andrews

University of St Andrews

University of St Andrews

Введення

Сент-Ендрюс є унікальним і захоплюючим місцем, а університет є ключовою частиною його чарівності. Сім століть історії пов’язують студентів із містом, що веде до стародавнього і водночас сучасного закладу, який є сьогодні.

Для тих, хто хоче відвідати Сент-Ендрюс або переїхати до нього, ми рекомендуємо ознайомитися з інформацією про місто, яка описує зручності та можливості, які відкриває місцева громада. Ви також можете знайти інформацію про управління, історію та стратегію університету на майбутнє в розділах нижче.

Особливості кампусу

Сент-Ендрюс має понад 4000 місць і фантастичний вибір номерів на будь-який смак і гаманець. Майбутні студенти можуть бути впевнені, що під час навчання знайдуть відповідне житло.

Гуртожитки

Університет пропонує широкий вибір варіантів розміщення, які відповідають різним стилям життя студентів, незалежно від того, чи бажаєте ви їжу з кейтерингом, кухню для себе, сусіда по кімнаті чи окрему спальню.

  Прийом

  Вимоги до вступу

  University of St Andrews пропонує різноманітні гнучкі варіанти вступу, щоб наші двері залишалися відкритими для всіх студентів, незалежно від походження чи особистих обставин.

  Хоча вступ до St Andrew's є конкурсним, ми визнаємо низку різних кваліфікацій і розглядаємо всі аспекти вашої заявки, включаючи контекст, вашу заяву та рекомендації. Оцінки самі по собі не гарантують вам зарахування, а фактичні пропозиції можуть бути вищими або нижчими за вказані мінімальні оцінки, необхідні для кожної програми.

  Інформацію про наші вимоги до вступу можна знайти в розділі «Пояснення про академічний вступ», а заявники, які проживають у Великобританії, можуть використовувати наш індикатор, щоб побачити, на який набір вимог до вступу їм потрібно звернути увагу. Усі заявники, які не проживають у Великій Британії, повинні ознайомитися з нашими стандартними академічними вимогами до вступу.

  Університет також пропонує альтернативні шляхи вступу для абітурієнтів, які походять із регіонів, де ми отримуємо обмежену кількість заявок і які не можуть отримати необхідні оцінки, або для тих, хто повертається до навчання після тривалого періоду.

  Англійська мова вимоги

  University of St Andrews приймає студентів з усього світу. Щоб переконатися, що всі наші студенти можуть отримати повну користь від обраної ними програми, заявники повинні надати докази свого вміння ефективно говорити та писати англійською мовою.

  Вимоги до англійської мови та тип доказів, які ви повинні надати, залежать від того, чи подаєте ви заявку на здобуття ступеня, бакалаврат або аспірантуру.

  Візові вимоги

  Іноземним студентам потрібна віза для проживання та навчання у Великобританії. Чи потрібна вам віза, а також тип візи, який вам знадобиться, залежить від вашого громадянства та тривалості вашого курсу.

  Вчені, науковці та дослідники, які відвідують університет, повинні зв’язатися з імміграційною командою університету, щоб отримати консультацію щодо візи, перш ніж подавати заявку на візу.

  Стипендії та фінансування

  Сент-Ендрюс прагне залучати найкращих студентів, незалежно від фінансових обставин. Стипендії винагороджують за успіхи в навчанні та призначені для того, щоб допомогти студентам підтримувати себе під час навчання в університеті.

  Кандидати зі статусом біженця, гуманітарним захистом, дискреційною відпусткою та статусом шукача притулку заохочуються подавати заявки на фінансову підтримку стипендій. Статус вашої плати за навчання визначатиме, які стипендії вам доступні.

  Каталог стипендій і фінансування пропонує пошуковий каталог варіантів фінансування, які пропонує Університет для оплати, витрат на проживання, подорожей та ініціатив.

  University of St Andrews щороку пропонує багато стипендій для аспірантів. Існують також ресурси, доступні для аспірантів, які шукають фінансування, включаючи варіанти поза університетом. Однак майте на увазі, що пропозиція про місце в університеті не несе з собою гарантії фінансової підтримки.

  University of St Andrews пропонує стипендії для аспірантів та інші фінансові винагороди. Вони можуть проводитися на додаток до зовнішнього фінансування або нагород від державного органу. Вони також можуть покривати (повністю або частково) плату за навчання, утримання (витрати на проживання, включаючи проживання) або те й інше.

  Стипендії надаються на основі академічних заслуг і фінансових потреб. Існують стипендії як для домашнього, так і за кордоном. Команда стипендіатів рекомендує уважно прочитати умови кожної нагороди та подати заявку на різні джерела фінансування.

  Стипендії для аспірантів

  Навчання в аспірантурі – це інвестиція у ваш інтелектуальний розвиток і кар’єрний потенціал. University of St Andrews надає стипендії, щоб допомогти якомога більшій кількості студентів продовжити навчання у вищих навчальних закладах.

  Доступність стипендії може залежати від вашої області навчання або статусу оплати (наприклад, чи є ви «домашнім» чи «закордонним» студентом).

  Розташування

  • Saint Andrews

   St Katharine's West The Scores, KY16 9AJ, Saint Andrews

  Запитання