Keystone logo
© Roman Vukolov
University of Turku

University of Turku

University of Turku

Введення

Мультидисциплінарна. Міжнародний. Науково-дослідний університет.

University of Turku - це активна наукова спільнота з 25 000 студентів та співробітників, яка проводить новаторські та міждисциплінарні дослідження. Ми беремо участь у розвитку фінської та міжнародної освіти та інновацій, що відкриває шлях до світлого майбутнього.

Окрім Турку, ми маємо містечки у містах Раума та Порі та операції по всій Фінляндії - аж від Лапландії до моря архіпелагів.

Ефективне дослідження

Ми проводимо дослідження та працюємо над кращим майбутнім та добробутом.

Ми просуваємо безкоштовну, ефективну та відкриту науку. Наше дослідження є багатопрофільним та міжнародним , спрямоване на нові, міждисциплінарні ініціативи.

Наше дослідження проводиться через шість тематичних напрямків:

 • Біорізноманіття та стійкість
 • Майбутні технології та цифрове суспільство
 • Культурна пам’ять та соціальні зміни
 • Діти, молодь та навчання
 • Здоров’я, діагностика та розробка ліків
 • Морські та морські дослідження

10 Кращі причини вибору УТУ

 • UTU - один з найбільш міжнародних університетів Фінляндії.
 • Програми, засновані на наших сильних сторонах у дослідженнях.
 • Відмінні перспективи кар’єрного росту для випускників.
 • Для талановитих студентів надаються щедрі стипендії.
 • Професори та викладачі, які кидають вам виклик вчитися.
 • Особиста підтримка та послуги протягом усього навчання.
 • Сучасні засоби та навчальне середовище.
 • Широкий вибір факультативних та незначних досліджень.
 • Активне студентське життя та різнобічна діяльність.
 • Компактний кампус, де все поруч.

Детальніше: utu.fi/degrees

Опис місії

University of Turku - це міжнародний активний і привабливий дослідницький університет, сила якого полягає у високоякісних, мультидисциплінарних дослідженнях.

Ми просуваємо освіту та безкоштовну науку та надаємо вищу освіту на основі досліджень. Ми тісно співпрацюємо з фінським суспільством та беремо активну участь у розвитку регіону.

Стратегічні цілі

Ми надихаємо унікальний досвід навчання та видатні результати навчання

Ми виховуємо майбутніх експертів, які будуть вирішувати складні наукові питання та соціальні проблеми та будувати стійкий світ. Освіта, яку ми надаємо, спонукає студентів до самостійного критичного мислення та досягнення всебічних цілей навчання. Наші випускники мають відмінні навички співпраці, здатність створювати роботу для себе та інших та досвід, який можна застосовувати до різних секторів суспільства.

Ми розвиваємо цікаве та виняткове наукове середовище

Дослідження, проведені в University of Turku є етичними та науково чудовими. Наші дослідження мають значний вплив і відповідають майбутнім глобальним викликам. Тісна національна та міжнародна дослідницька співпраця зміцнює позиції університету серед провідних дослідницьких університетів світу.

Ми ініціативний та динамічний партнер

University of Turku несе глобальну відповідальність і є активним партнером у розвитку. Відмінні дослідження та освіта створюють основу для нашого зростаючого впливу. Ми готуємо експертів, здатних до змін, які будують стійке майбутнє в різних секторах суспільства.

Ми - активна експертна спільнота

Ми є рівноправним та різноманітним університетським співтовариством із сильним набором цінностей. Ми дотримуємося принципів сталого розвитку. Благополуччя нашого університетського співтовариства - це основа нашого успіху. Благополуччя відображається в мотивації, безперебійній співпраці та хороших результатах.

Завдяки нашим видатним послугам, компактному містечку та активному студентському життю міжнародні студенти відчувають себе вдома та в безпеці з самого початку свого перебування.

Натхненна дослідницька кар’єра

Для нас важливий добробут усієї університетської спільноти. Ми хочемо підтримати молодих дослідників у їхній кар’єрі та запропонувати дослідницьке середовище та спільноту, які надихають їх на унікальні досягнення та результати.

Профілактичний вплив ксиліту на карієс вперше було виявлено в Інституті стоматології University of Turku . Щороку понад сотня різних інновацій та десятки розкриттів винаходів походять із досліджень, проведених в університеті. Інновації з досліджень

Креативний, рухливий та інноваційний

Ми розвиваємо підприємницьке ставлення та діяльність у всьому університеті. Ми пропонуємо платформу зростання для стартапів і спинофф, що випливають з топ-досліджень.

Побудуйте свою майбутню кар’єру разом з нами

University of Turku є популярним місцем для обміну, магістратури та докторантури. Ми співпрацюємо з понад 400 університетами по всьому світу і пропонуємо нашим студентам широкий вибір курсів та програм, що викладаються англійською мовою.

Ласкаво просимо до студентського міста Турку

Кампус Турку University of Turku розташований недалеко від центру міста та річки Аура, неподалік від інших вищих навчальних закладів, компаній Наукового парку Турку та Університетської лікарні Турку. Площа кампуса простягається від собору Турку аж до залізничної станції Купіттаа.

Усі важливі послуги для студентів, персоналу та відвідувачів знаходяться поруч із кампусом. Пересуватися скрізь зручно як пішки, так і на велосипеді, або на міських автобусах Föli.

Спільною метою вищих навчальних закладів Турку та міста Турку є стати найкращим студентським містом Фінляндії! Активне студентське життя, легкий та добре функціонуючий громадський транспорт та доступне житло - це великі цінності Турку. 99% студентів міста вищих навчальних закладів рекомендують Турку як студентське місто своїм друзям.

Дізнайтеся більше про студентське місто Турку на " Навчанні в Турку" на каналі Youtube !

Обґрунтовані витрати на життя з безліччю варіантів житла, повномасштабні державні та приватні послуги, яскраве культурне життя та різноманітні можливості для відпочинку на природі навколо Архіпелагу гарантують, що Турку пропонує найкращу якість життя та є вигідним місцем для студентів як для кваліфікованих фахівців.

Відповідно до стратегічної мети, встановленої містом, до 2029 року Турку стане найцікавішим містом Північної Прибалтики, що має міцний фундамент як у мистецтві, так і в науці. Турку створює унікальні активи - креативну виробничу промисловість, біотехнології, логістичний досвід - завдяки кластерним зручностям та синергії.

Ласкаво просимо до Турку, Фінляндія!

Хочете отримувати нагадування про кінцеві терміни, запрошення на заходи та поради раз на місяць на свою електронну пошту?

Підпишіться на Future with UTU Інформаційний бюлетень, надісланий приймальною службою University of Turku .

Розташування

 • Turku

  Student and Admissions Services University of Turku 20014 Turun yliopisto, , Turku

 • Rauma

  Department of Teacher Education Seminaarinkatu 1, 26100, Rauma

  Запитання