Keystone logo
University of West Alabama Online Магістр наук: Клінічне консультування з питань психічного здоров’я
University of West Alabama Online

Магістр наук: Клінічне консультування з питань психічного здоров’я

Livingston, США

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 25 740 / per semester *

Дистанційне навчання

* плата за технологію становить 50 доларів США кожного семестру

Введення

Розвивайте глибше розуміння набору методів консультування через Інтернет-ступінь магістра наук із клінічного консультування з питань психічного здоров’я в Університеті Західної Алабами. Ви можете перейти до необхідних курсових робіт за допомогою гнучкого, повністю онлайн-формату програми. Іншими словами, ви зможете досягти рівноваги між своїми особистими, професійними та академічними зобов’язаннями, поки будете прогресувати комфортним для вас темпом.

Програма запропонує вам взаємодіяти з різними теоретичними та практичними моделями у клінічному консультуванні з питань психічного здоров'я. Як результат, ви впораєтеся з низкою прийомів консультування, теорій та принципів, які дозволять вам сприяти психічному здоров’ю та добробуту клієнтів у різних груп населення.

Повністю онлайн MS в клінічному консультуванні з питань психічного здоров’я також викладають викладачі, які мають ліцензію консультантів з питань психічного здоров’я та мають великий досвід роботи в цій галузі. Як результат, ви будете повністю готові просунути свої кар’єрні можливості, коли будете рухатись, щоб допомагати людям, парам, сім’ям, підліткам та дітям у різноманітних умовах. Ці середовища включають приватну практику, лікарні, громадські установи та центри лікування наркоманії.

Запитуйте більше інформації про програму сьогодні та починайте планувати, як ви просунете свою кар’єру в одному з найдоступніших закладів регіону.

Про Школу

Запитання