Keystone logo
University of Western States Лікар натуропатичної медицини
University of Western States

Лікар натуропатичної медицини

Portland, США

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 10 180 / per quarter *

На кампусі

* 10 180 доларів на квартал

Введення

Програма доктора натуропатичної медицини (NMD) в University of Western States (UWS) готує студентів до цілісного та індивідуального підходу до здоров’я та зцілення та поєднує принципи функціональної медицини в усій натуропатичній програмі. Випускники навчаються розглядати людину в цілому, включаючи дієту пацієнта, спосіб життя, навколишнє середовище, генетику, фізичне, психічне та емоційне здоров'я, а також інші фактори, які впливають на здоров'я та благополуччя.

Включення принципів функціональної медицини в натуропатичну програму UWS відрізняє її від інших натуропатичних програм. Натуропатична медицина та функціональна медицина — це науково обґрунтовані, орієнтовані на пацієнта підходи до досягнення та підтримки здоров’я шляхом усунення першопричини, а не просто придушення симптомів.

Цю 14-квартальну докторську програму можна завершити за три з половиною роки та викладати в нашому прекрасному кампусі в Портленді, штат Орегон, а також онлайн. Програма забезпечує спільноту навчання через синхронну та асинхронну онлайн-доставку та особистий досвід із знаннями, навичками та спільнотою, зміцненими через особисті лабораторії.

Основні моменти програми

Структура функціональної медицини

Студенти, які навчаються за програмою натуропатії, готові служити первинними постачальниками медичних послуг і використовувати функціональну медицину для оптимізації здоров’я, функціонування та благополуччя пацієнта.

Персоналізований підхід до здоров’я

Студенти вчаться оцінювати та вирішувати широкий спектр важливих факторів, які впливають на притаманну здатність пацієнта до зцілення, як-от стан харчування, генетичний профіль, психічне та емоційне здоров’я. Потім створіть індивідуальні плани догляду, які відповідають унікальним потребам пацієнта.

Можливості для подвійних ступенів

UWS пропонує кілька програм для випускників, які можна вивчати разом зі ступенем NMD, щоб студенти могли спеціалізуватися на своїй практиці. Сфери інтересів включають харчування, функціональну медицину, мануальну терапію, консультування, психологію та спортивну медицину.

Сучасне обладнання

Програма з натуропатичної медицини розміщена в кампусі UWS у Портленді, штат Орегон, із сучасними технологіями, найсучаснішими аудиторіями та навчальними приміщеннями, а також клінікою світового класу. Клініка розташована в центрі Портленда, поблизу зупинок громадського транспорту, що полегшує доступ для пацієнтів і громади.

Прийом

Про Школу

Запитання