Keystone logo
University of Winchester Бакалавр наук (з відзнакою) у галузі сили та кондиції
University of Winchester

Бакалавр наук (з відзнакою) у галузі сили та кондиції

Winchester, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 14 700 / per year *

На кампусі

* іноземні студенти

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

 • Насолоджуйтеся високоякісним навчанням у дружньому навчальному середовищі
 • Отримайте наукові знання, практичний досвід і тренерський досвід
 • Досягніть успіхів у навчанні та улюблених видах спорту на наших передових спортивних і спортивних майданчиках
 • Дотримуйтеся навчальної програми програми, яка відповідає компетенційному документу Асоціації сили та кондиціонування Великобританії
 • Схвалена та визнана програма Національної асоціації фізичної сили та кондиціонування (NSCA)

Цей динамічний ступінь готує вас до напруження ваших фізичних та інтелектуальних м’язів у кар’єрі в галузі спорту та фітнесу, що швидко розвивається. Наш курс є лідером у своїй галузі та озброює вас навичками випускників, необхідними для вступу та позитивного внеску в індустрію спорту (сила та кондиціонування) та фітнесу (здоров’я та фітнес) за допомогою науково обґрунтованої практики, а також створення вражаючих дослідження в цих областях.

Ця інноваційна, науково обґрунтована програма, що базується на наших найсучасніших спортивних і спортивних об’єктах, включаючи наш власний стадіон з восьмидоріжною легкоатлетичною доріжкою та великий спортивний зал на території кампусу, дозволяє вам зосередитися на дисципліни загальносистемної фізичної підготовки, біомеханіки та методів дослідження в галузі.

Експертне навчання в поєднанні зі спеціальними зручностями, такими як лабораторії біомеханіки та фізіології, гарантує, що ви матимете базу знань для критичної оцінки та залучення до досліджень і практики сучасних видів спорту та фізичних вправ.

До кінця цього ступеня ви зможете провести комплексний аналіз потреб у командних видах спорту, окремих виконавців та окремих спортсменів. Використовуючи цю інформацію, ви можете планувати та впроваджувати навчальні програми, розроблені для виявлення певних фізіологічних адаптацій, і розробляти програми для покращення загального стану здоров’я та благополуччя.

Цей курс складається з трьох ключових напрямків:

 • Сила, кондиція та фізична форма. Цей напрямок розвиває ваше розуміння прикладної практики та вашу здатність навчати ряду конкретних вправ, спрямованих на підвищення сили, швидкості, потужності, мобільності та аеробної підготовки. Цей напрямок конкретно стосується інтеграції системи всього тіла та розглядає такі фактори, як метаболізм, харчування, здатність до навчання та адаптація, а також гормональні та кардіореспіраторні реакції.
 • Біомеханіка спорту та фізичних вправ. Цей напрямок зосереджується на механічному аналізі рухів людини з акцентом на зменшення травм і покращення продуктивності як у змагальних спортивних, так і в рекреаційних умовах. Ви вивчаєте механічні принципи руху, кінематичні та кінетичні концепції, розвиваєте анатомічні знання, а також досліджуєте низку методів кількісного вимірювання.
 • Методи дослідження. Цей напрямок має на меті ознайомитися з кількісними та якісними методологіями дослідження та застосувати їх до різних спортивних контекстів та контекстів фізичних вправ. Тоді контрольована дисертація дає можливість провести незалежне дослідження в області, яка вас особливо цікавить.

Сила та кондиція – це бурхливо розвивається галузь, яка надає можливості роботи не лише для елітних спортсменів, але й для спортивних команд, армії, поліції та груп спеціалістів. Випускники працюють фахівцями з фізичної підготовки, особистими тренерами, інструкторами з фітнесу або науковцями зі спорту та фізичних вправ. Інші починають кар'єру в галузі викладання, відпочинку, туризму, освіти, досліджень і охорони здоров'я.

Акредитація

Ця програма стала схваленою та визнаною програмою Національної асоціації фізичної сили та кондиціонування (NSCA) у Сполучених Штатах.

Прийом

Навчальний план

Карєрні можливості

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр наук у галузі управління здоров’ям та благополуччям
  • Rochester, США
 • Bachelor of Arts in Kinesiology and Integrative Physiology (KIP)
  • Hanover, США
 • Exercise Physiology - M.S.
  • Kent, США