Keystone logo
University of Veterinary Medicine Budapest

University of Veterinary Medicine Budapest

University of Veterinary Medicine Budapest

Введення

Найсвіжіша інформація про University of Veterinary Medicine Budapest без фактичного подорожі до Будапешта

  • Замовляйте зустріч через Інтернет!

Якщо ви відчуваєте, що університет зацікавив вас, і ви хотіли б дізнатись більше про процес вступу, можливо, вам буде корисно поспілкуватися з одним із наших офіцерів прийому. Ви можете замовити 20-хвилинну зустріч з ними тут: href = "https://univet.hu/en/contact/

58742_lo_53.jpg

Університет ветеринарної медицини - єдина ветеринарна школа в Угорщині. Це державна установа, що контролюється та фінансується Міністерством з питань людських можливостей Угорщини та акредитована на видачу дипломів доктора ветеринарної медицини (DVM) та докторантського ступеня доктора філософії (доктора наук) з ветеринарних наук. Університет має безперебійний досвід викладання протягом більше двох століть, що робить його одним із найстаріших ветеринарних шкіл у світі.

Коротка історія ветеринарної освіти в Угорщині

У 1787 р., Невдовзі після заснування першої у світі ветеринарної школи (1762 р., Ліон), на медичному факультеті міста Пешт (нині район міста Будапешт) на медичному факультеті була створена «Кафедра зцілення тварин», яка забезпечує студентів медицини та хірургії з основними знаннями про хвороби тварин та управління ними, невід'ємною частиною діяльності тогочасного лікаря загальної практики.

Як незалежний університет, школа завоювала міжнародну репутацію в першій половині 20 століття.

У рамках загальнодержавної реорганізації вищої освіти у 2000 році університет став факультетом ветеринарних наук новоствореного університету Сент Іштван. З літа 2016 року наша школа повернула собі незалежність, тому застосовується колишня назва Університету ветеринарної медицини.

58744_fb_lo_69.jpg

Міжнародна акредитація

У 1995 році ветеринарна школа була міжнародно акредитована Європейською асоціацією закладів ветеринарної освіти (EAEVE). Наступна візит відбувся у 2004 році з позитивним результатом. Акредитація Будапештської ветеринарної школи була підкріплена EAEVE та FVE (Федерація ветеринарів Європи). У звіті про акредитацію робиться висновок: " Університет ветеринарної науки може претендувати на почесне місце серед своїх європейських колег. Її молоді випускники не повинні боятися змагатися зі своїми європейськими колегами за свої знання та практичні навички ".

Починаючи з 2004 року, Угорщина є повноправним членом Європейського Союзу, що означає прийняття ступенів в межах ЄС та їх еквівалентність ступеням інших країн ЄС. Будапештський диплом також приймається на додаток до країн ЄС у ряді інших. Після складання іспиту в Канаді чи США випускники мають право на проживання та проходження практики в Північній Америці.

Факти і цифри

University of Veterinary Medicine Budapest є єдиною ветеринарною школою в Угорщині, відповідно до країни з населенням 10,5 мільйонів. Наразі кількість учнів становить близько 100, 120 та 130 студентів для угорської, німецької та англійської програм відповідно. Це означає, що у нас усього 1400 учнів у ветеринарній школі. Як і у випадку з усіма державними університетами країни, університет офіційно контролюється Міністерством освіти, а його навчальні та наукові програми також фінансуються Міністерством сільського господарства та регіонального розвитку та Угорською академією наук.

Зробіть віртуальну екскурсію в університеті:

Тут ви знайдете посилання на віртуальну екскурсію в університеті: href = "https://univet.hu/virttour/eng/ . Слідом за маленькими стрілками та інформаційними пунктами ви зможете відчути табір нам фактично не відвідуючи його.

Інші інформаційні канали в Інтернеті (відео, відгуки, онлайн-презентації, анімація тощо) доступні на веб-сайті www.univet.hu/uk

Розташування

  • Budapest

    István u. 2, 1078, Budapest

Запитання