USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

Введення

USC є домом для єдиної фармацевтичної школи, яка охоплює весь спектр фармацевтичних розробок і клінічних послуг - від відкриття ліків до регуляторних підходів для безпечного переміщення ліків і медичних пристроїв на ринок, від надання медичної допомоги в різноманітних умовах до оцінки впливу медичної допомоги на результати пацієнтів, а також витрати на медичне обслуговування. Члени нашого клінічного факультету прокладають нові шляхи та визначають найкращі практики в різноманітних середовищах догляду.

Школа отримала значні гранти від Національного інституту здоров’я на розвиток важливих відкриттів щодо раку, хвороби Альцгеймера та діабету, а також від Центру інновацій Medicare та Medicaid для забезпечення безпечного та оптимального використання ліків і розробки інновацій для покращення результатів для пацієнтів при одночасному скороченні витрат. Школа пропонує динамічні магістерські програми , які озброюють працюючих професіоналів новими навичками, щоб досягти успіху на мінливому ринку. А наше партнерство в Центрі політики та економіки охорони здоров’я імені Леонарда Шеффера USC дає результати науково-обґрунтованих досліджень, які підтверджують незмінну цінність внеску фармацевтів у практику співпраці.

Фармацевтична школа USC є єдиною приватною фармацевтичною школою у великому кампусі медичних наук, завдяки чому наші студенти знаходяться в безпосередній близькості від чотирьох великих лікарень.

Крім того, студенти Фармацевтичної школи USC отримують переваги від розгалуженої мережі філій приблизно на 300 сайтах і понад 400 викладачів і наставників-волонтерів, багато з яких є випускниками Фармацевтичної школи USC. Школа також володіє та керує чотирма громадськими аптеками та спеціалізованою аптекою.

Варіанти ступеня: бакалаврат, магістратура та доктор фармацевтики (PharmD)

Школа надає широкий спектр програм отримання дипломів і сертифікатів, від найбільшої в Школі – доктора фармації (PharmD) і численних можливостей спільного та подвійного диплому – до високо оцінених магістерських і докторських програм. Можливості проживання та стипендії, які пропонує Школа, також є широкими.

Програми магістратури

Випускники багатодисциплінарного Ph.D. Школи фармації USC. і магістерські програми користуються великим попитом у провідних навчальних закладів, промисловості та уряду. Ці програми охоплюють унікальну наукову основу від відкриття, доставки та розробки ліків до застосування генетики та геноміки для експериментальних та клінічних трансляційних досліджень.

Фармацевтичні та перекладацькі науки

 • доктор філософії програма
 • Магістр молекулярної фармакології та токсикології
 • Магістр фармацевтичних наук
 • Клінічна та експериментальна терапія

Економіка охорони здоров'я

 • доктор філософії в економіці охорони здоров'я
 • Ступінь магістра фармацевтичної економіки та політики
 • Прогресивна магістра з економіки охорони здоров'я

Аналіз рішень щодо охорони здоров'я

 • MS в галузі охорони здоров'я аналізу рішень
 • MS з біофармацевтичного маркетингу

Нормативна наука

 • Ступінь доктора регуляторних наук
 • Магістр наук з регулювання
 • MS з управління розробкою ліків
 • MS з якості медичної продукції

Доктор фармації (PharmD)

Фармацевтична школа USC започаткувала першу в країні програму PharmD у 1950 році та залишається піонером інноваційної освіти та підготовки практикуючих фармацевтів завтрашнього дня.

Найбільша освітня програма в Школі фармації, чотирирічна програма PharmD на повний робочий день, надає студентам:

 • Унікальна програма досвіду фармацевтичної практики, починаючи з першого року навчання, яка дає студентам негайний і поступово складний клінічний досвід.
 • Велика пропозиція програм подвійного диплому, спільного ступеня та сертифікатів.
 • Найбільша мережа випускників фармацевтів у регіоні, яка може надати цінну підтримку кар’єри випускникам, які вступають до фармацевтичної професії.

Випускники програми PharmD USC користуються великим попитом серед роботодавців у Сполучених Штатах за широкий спектр кар'єрних можливостей.

Ступінь бакалавра перед фармацією

Програми бакалаврату Фармацевтичної школи USC заохочують талановитих студентів продовжувати кар’єру в галузі фармації та пропонують спеціальність «Фармакологія та розробка ліків», а також другорядну програму «Наука та менеджмент біомедичної терапії». Основний і додатковий курс бакалаврату призначений для кращої підготовки студентів, які зосереджені на дофармації, медицині та інших професіях, пов’язаних зі здоров’ям.

Кар'єра

Випускники Школи фармації USC працюють у провідних фармацевтичних компаніях, науково-дослідних установах та регуляторних органах по всьому світу. Наші останні випускники працюють у таких організаціях, як Allergan, Eli Lilly, Biogen, Медична школа Джона Хопкінса, Управління з контролю за продуктами й ліками США, Стенфордський університет, Інститут біомедичних досліджень Novartis, Amgen, Medtronic, Shimadzu Scientific, Гарвардський університет, Merck, Genentech та Facebook.

Багато з наших ступенів MS визнані STEM для OPT.

Статистика

Понад 100 років Фармацевтична школа USC служила маяком інновацій і досконалості у фармацевтичній освіті, дослідженнях і практиці, і протягом тривалого часу входить до рейтингу US News & World Report у 10 найкращих фармацевтичних шкіл по всій країні, і ні. 1 місце серед приватних шкіл.

  Розташування

  Розташування
  • University of Southern California 1985 Zonal Avenue, CA 90089-9121, Los Angeles

  Запитання