USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

Введення

Інновація: формування нових кордонів

З моменту свого заснування в 1905 році школа заохочувала новаторські ініціативи в дослідженнях, освіті та практиці, одночасно виховуючи нове покоління лідерів. Наш вплив включає новаторські відкриття в лабораторіях, нові підходи до регулювання, значущі реформи політики охорони здоров’я та трансформаційну співпрацю в управлінні ліками та профілактиці хронічних захворювань. Навчальні досягнення включають запуск першої PharmD, регуляторної наукової докторської програми та програм аналізу рішень у сфері охорони здоров’я, серед багатьох інших.

 • 8-й найбільш інноваційний університет, посилаючись на дослідження шкільної лабораторії Papadopoulos Lab (рейтинг Reuters)
 • 4 нагороди American Pharmacists Awards Pinnacle Awards (національний рекорд)

Повний спектр

Наші програми охоплюють весь фармацевтичний континуум — від відкриття та розробки до регулювання та від перекладу до догляду за пацієнтами та результатів.

Мережа випускників: протягом усього життя, по всьому світу

Щойно ви приєднаєтесь до школи, ви станете частиною відомої родини Trojan — великої міжнародної мережі підтримки. Наші випускники займають керівні посади у великих фармацевтичних компаніях, державних установах, провідних медичних центрах, NASA та Лабораторії реактивного руху, а також у багатьох інших динамічних середовищах і віддані справі допомоги студентам та однокурсникам USC. Ми даруємо вам світ можливостей.

 • Понад 20 тисяч випускників фармації США
 • 32 міжнародні партнери аптек США
 • 8 міжнародних офісів USC

Зобов’язання громади: розбудова здоровішого суспільства

Завдяки ярмаркам охорони здоров’я, партнерству з громадськими клініками, кампаніям у сфері громадського здоров’я та безпрецедентній співпраці для лікування хронічних захворювань учні школи, викладачі та випускники демонструють постійну відданість справі покращення здоров’я громади, якій ми служимо. А через нашу програму «Наука, технології та дослідження» (STAR) ми допомагаємо новим поколінням недостатньо представлених старшокласників продовжувати кар’єру в науках про життя.

 • 50+ щорічних ярмарків здоров'я
 • 600+ випускників нашої програми STAR
 • 10 фотоновел кількома мовами про проблеми охорони здоров'я

Розташування — це все: у центрі Лос-Анджелеса

Наше розташування в кампусі великого академічного медичного центру в центрі жвавого міста пропонує надзвичайні можливості для стажування, залучення громадськості та наставництва. У Лос-Анджелесі представлено 140 країн і розмовляють 224 мовами. Лос-Анджелес наповнений різноманітною кухнею, культурними закладами та пропозиціями для відпочинку. У Лос-Анджелесі розташовано більше театрів, музичних закладів і музеїв, ніж у будь-якому іншому місті США, а на сусідніх пляжах і в горах можна кататися на лижах, гуляти пішки та серфінгувати.

<img class="inserted-image image-element img-responsive" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/19/193189_Groupphoto.jpg" data-json="{"author":"photo courtesy of

Статистика

Понад 100 років Фармацевтична школа USC служила маяком інновацій і досконалості у фармацевтичній освіті, дослідженнях і практиці, і протягом тривалого часу входить до рейтингу US News & World Report у 10 найкращих фармацевтичних шкіл по всій країні, і ні. 1 місце серед приватних шкіл.

  Розташування

  • Los Angeles

   University of Southern California 1985 Zonal Avenue, CA 90089-9121, Los Angeles

  Запитання