Keystone logo
USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences Магістр наук з регулювання
USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

Магістр наук з регулювання

Los Angeles, США

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 66 640 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* випускник єдиного курсу: орієнтовна вартість навчання за 2 семестри

Введення

Біомедична галузь стрімко розвивається, і це спричинило великий — і здебільшого незадоволений — попит на спеціалістів із регулювання як на національному, так і на міжнародному рівнях. Магістерська програма USC з регуляторних наук виникла, щоб задовольнити цю зростаючу потребу.

Як одна з найстаріших і найбільших регулятивних наукових програм країни, випускники користуються великим попитом і працюють у промисловості, уряді, консалтингу та наукових колах. Наші випускники є лідерами в галузі, розробленій для вирішення завдань промисловості та уряду щодо прискорення надання медичних досягнень людям, які їх потребують, забезпечуючи при цьому дотримання стандартів безпеки.

Курси пропонуються у вихідні дні для розміщення працюючих професіоналів. Студенти встановлюють свій власний темп, приймаючи стільки курсів, скільки вони хочуть пройти кожен семестр. Усім студентам і випускникам пропонується підтримка кар’єрного росту, включаючи заходи з працевлаштування, ярмарки вакансій і регулярне розповсюдження оголошень про роботу від компаній на національному та міжнародному рівнях.

Виїзна/дистанційна програма

Програма на місці: дізнайтеся більше про програму «Наука про регулювання» на місці

Курси можна пройти на місці, а офіси та аудиторії наших програм розташовані в кампусі наук про здоров’я USC у центрі Лос-Анджелеса, Каліфорнія. Виїзні курси зазвичай проводяться у вихідні, щоб професіонали могли відвідувати курси, працюючи повний робочий день у будні. Студенти, які відвідують заняття на місці, мають можливість поспілкуватися з доповідачами, викладачами та однокурсниками. Прихід до класу – це чудовий досвід спілкування, який дозволяє налагодити важливі стосунки з тими, хто має подібний досвід у сфері регуляторної науки. Сніданок і обід подаються щодня.

Дистанційна програма

Дистанційні курси USC були створені для зайнятих професіоналів, які бажають продовжити свою освіту, але не можуть відвідувати традиційні аудиторії. Більше п’ятнадцяти років ми успішно проводимо програми для студентів у США.

Наші онлайн-курси викладають ті ж академічні експерти, які викладають у традиційній аудиторії, і студенти беруть участь у тих самих заняттях, що й студенти, які відвідують на місці. Онлайн-курси дозволяють студентам працювати самостійно та засвоювати нові поняття у власному темпі. У той же час існує великий особистий контакт з однокурсниками та професорами. Лекції можна переглядати в «реальному часі» або в інший час, який може бути зручнішим.

Онлайн-студенти отримують адміністративну підтримку, академічні та кар’єрні послуги від персоналу та викладачів відділу регуляторних наук.

Прийом

Навчальний план

Стипендії та фінансування

Про Школу

Запитання