University of South Florida College of Pharmacy

University of South Florida College of Pharmacy

University of South Florida College of Pharmacy

Введення

Університет Південної Флориди (USF) великий, громадський 4-річний університет, що пропонує, магістратура, фахівець і ступінь докторантури. USF Система включає в себе три, окремо акредитовані установи: USF; USF Санкт-Петербург; і USF Сарасота-ламантинів. Обслуговуючи більше 49000 студентів, то USF система має річний бюджет у розмірі $ 1,6 млрд і займає 41-е місце в країні для витрат на дослідження серед всіх університетів, державних або приватних. USF пишається тим, що будучи ударостійкий глобальним дослідницьким університетом, присвячений студентському успіху.

USF Фармацевтичний коледж (КС) це один з 14 коледжів в рамках USF системи. USF COP є частиною підприємства USF охорони здоров'я, яка є партнерство USF охорони здоров'я є співпраця Університету Південної Флориди Morsani Медичного коледжу, коледжу медсестер, Коледж громадської охорони здоров'я, Фармацевтичний коледж, школа медико-біологічних наук і школа фізіотерапії та реабілітації наук; і доктор USF охорони здоров'я. USF охорони здоров'я є невід'ємною частиною Університету Південної Флориди, з високою віддачею, глобального дослідницького університету, присвячений студентському успіху.

Відповідно до місії КС USF, яка спрямована на «революціонізувати здоров'я» USF КС заснований Управління аспірантур (ОГП). Бачення післявузівської освіти на КС включає в себе розробку передових досліджень навчання та освіту, включаючи дидактичні (як он-лайн і обличчя до обличчя) курсовому в декількох областях фармації, створюючи різноманітну середовище для навчання студентів і викладачів, а також створення передового можливості навчання з використанням новітніх технологій.

Стратегічні цілі ОГП включають:

 • для поліпшення внутрішнього і міжнародного набору, зарахування і утримання аспірантів, що відбиває різноманітність
 • прагнути підвищити академічний досвід і якість життя для аспірантів
 • продовжити фінансування наукових досліджень і проводити і публікувати дослідження, що призводить до можливості для аспіранта успіху
 • співпрацювати з іншими USF коледжів і SUS установ розвивати творчі ініціативи, які сприяють дипломного аспіранту
 • щоб служити в якості лідера в розвитку міждисциплінарних аспірантських програм.

Навчальні програми, пропоновані включають дипломовані сертифікати і магістр наук в галузі фармацевтичної нанотехнології. Доктор філософії (PhD) є нерозвиненість. Точки Pride:

 • Доктор Шіем Мохапатра, засновник заступник декана USF КС Управління дипломних програм, є призовник з FL зал слави винахідників. Він був одним з шести винахідників Введення в інавгураційній церемонії індукції за його внесок в біомедичні нанотехнології. Ця індукція ставить його поруч ряди винахідника кондиціонування повітря і охолодження, винахідник Gatorade, і Томас Едісон.
 • USF система була нагороджена рекордні $ 458,5 млн контрактів і грантів в 2016 фінансовому році.
 • Система USF займає 9-е місця в країні серед державних університетів і двадцять перших у всьому світі для виданих патентів США серед всіх університетів відповідно до інтелектуальною власністю асоціації власників / NAI (2015 г.).
 • USF Tampa був названий один з топ-100 кращих цінностей в державних коледжах (# 66) по Кіплінджера особистих фінансів на 2016 рік.
 • Університет Південної Флориди системи є домом для студентів з майже 50 000 студентів, що представляють понад 130 різних країн.
 • Новини США і World Report (USNWR) займають USF Tampa як кращий коледж для ветеранів (2016 г.).

Розташування

 • Tampa

  12901 Bruce B. Downs Blvd. , 33612, Tampa

Запитання