University of Tartu

University of Tartu

University of Tartu

Введення

Заснований у 1632 році, UT є єдиним класичним університетом в Естонії. У UT навчається понад 14 000 студентів (включаючи 1600 іноземних студентів), а в UT працює 3800 співробітників (включаючи 1800 викладачів (190 професорів)). Для підтримки та розвитку професійної компетентності своїх студентів і викладачів університет має 80 університетів-партнерів у 31 країні.

УТ включає 4 факультети та 4 коледжі. Більша частина UT розташована в Тарту , другому за величиною місті в Естонії; проте його коледжі розташовані в Пярну, Вільянді та Нарві. Тарту має 100-тисячне населення, п'ята частина його жителів - студенти.

Тарту – жваве студентське місто. Кожен навчальний рік починається з днів першокурсників, а найважливішими моментами кожного семестру є Весняні та Осінні дні студента, тижневий фестиваль заходів, спеціально для студентів. UT має численні студентські клуби та асоціації, починаючи від професійних організацій і закінчуючи неформальними групами. Для іноземних студентів ESN Tartu є основною організацією, яка зосереджує свою увагу на добробуті іноземних студентів.

UT пропонує широкий вибір програм і унікальних дисциплін для студентів. UT також бере участь у кількох програмах Erasmus Mundus та інших спільних магістерських програмах, які проводяться у співпраці з провідними університетами світу. UT дотримується Болонського процесу в організації навчання та системі навчальних модулів бакалавр-магістр (3+2). Тривалість навчання в аспірантурі – 4 роки. Навчальний рік кожного року починається на початку вересня.

Рейтинги

University of Tartu ( UT ) є провідним центром досліджень та навчання Естонії. Це єдиний університет у країнах Балтії, що входить до 1,2% найкращих університетів світу (QS World University Rankings 2021).

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Tartu

  Ülikooli 18

  • Tallinn

   Kaarli pst 3 -- 202-203, 10119, Tallinn

   • Pärnu

    Ringi 35, 80012, Pärnu

    • Viljandi

     Posti 1, Viljandi, 71004 Viljandi maakond, Estonia, 71004, Viljandi

     • Narva

      University of Tartu Narva College Raekoja plats 2, Narva 20307, 20307, Narva

      • Viljandi

       Posti, 1, 71004, Viljandi

       Запитання