Keystone logo
Utrecht University

Utrecht University

Utrecht University

Введення

Utrecht University

Заснований у 1636 році, Utrecht University - це шанований міжнародний дослідницький університет, який посідає перше місце в Нідерландах, 14 -е місце в континентальній Європі та 100 найкращих світових рейтингів, а також член відомого Європейського університету.

Інноваційна та міжнародно орієнтована академічна спільнота

Якщо Utrecht University як студент, ви станете частиною інноваційної та міжнародно орієнтованої академічної спільноти, яка принесла не менше 12 лауреатів Нобелівської премії,-які займаються передовим та багатопрофільним викладанням та дослідженнями. Утрехтські вчені, які зробили видатний внесок у суспільство, включають лауреата Нобелівської премії Крістіана Ейкмана, одного з відкривачів вітаміну; нейрофармаколог Девід де Від, який отримав національні та міжнародні визнання за своє відкриття, що нейропептиди (малі білки) контролюють активність та поведінку мозку; і останній лауреат Нобелівської премії Джерард т Хоф, видатний вчений у галузі теоретичної фізики. До них також належить Йоганна Вестердійк, перша жінка -професор у Нідерландах.

Індивідуальне та інтерактивне навчання

На Utrecht University ви відчуєте модель якісної освіти, яка означає особисте та інтерактивне навчання, засноване на критичному осмисленні та дискусії, гнучкості та рівні вибору для студентів, а також постійному професійному розвитку для викладачів.

Студенти та програми

Utrecht University налічує понад 30 000 студентів із 118 країн світу. Ви можете обрати одну з 10 програм бакалаврату, які викладаються англійською мовою, та майже 100 магістерських програм, що викладаються англійською мовою-найширший асортимент випускницьких програм, які вивчаються англійською мовою в Нідерландах. Програми бакалавра-це трирічні програми, які ведуть до ступеня бакалавра мистецтв (BA) або бакалавра наук (BSc). Магістерська програма Utrecht University - це 1-річна або 2-річна програма, яка веде до здобуття наукових ступенів (магістра), мистецтв (магістратури) або юридичних наук (LLM). Крім магістерської програми, ви можете взяти участь у програмі молодих новаторів: вибірковий курс з відзнакою 15 ECTS на рівні випускника.

Професійна сфера

Зв'язок із професійною сферою послідовно закладено в навчальних програмах магістерських програм УУ. Центр кар’єрних послуг підтримає ваш перехід на голландський або міжнародний ринок вакансій для аспірантів.

Особливості кампусу

Топ-5 найщасливіших місць для проживання

У Нідерландах широко розмовляють англійською. Утрехт — прекрасне середньовічне місто, розташоване в центрі Нідерландів. Амстердам і аеропорт Схіпхол розташовані менш ніж за півгодини їзди, а поїзди можна легко дістатися по всій Європі. Недаремно BBC Travel помістив Утрехт у «топ-5 найщасливіших місць для життя».

  Прийом

  Як застосовувати?

  Наш процес подачі заявок здійснюється в Інтернеті. Будь ласка, відвідайте наш веб-сайт для отримання додаткової інформації про процес подання заявки.

  Розташування

  • Utrecht

   Domplein,29, 3512 JE, Utrecht

   Запитання