Keystone logo
University of Texas at Tyler

University of Texas at Tyler

University of Texas at Tyler

Введення

University of Texas at Tyler Бен і Фармацевтичний коледж Мейті Фіш пропонує Pharm.D. ступінь в орієнтованому на студентів, інноваційному форматі, який підготує вас до виняткового фармацевта.

Будучи студентом фармації в University of Texas at Tyler , ви будете одними з перших у країні, хто скористається навчальною програмою, зосередженою на командному навчанні, інтерактивному форматі, який, як перевірено, залучає студентів ефективніше, ніж традиційні лекції в класі. Ви будете активним учасником навчального процесу під керівництвом викладачів, присвячених вашому успіху.

Аптечна школа розміщена в залі Брукшир-Холл, першокласному закладі, спеціально розробленому для підтримки командного навчання.

University of Texas at Tyler Фарм. Програма - це чотирирічний курс навчання, який вимагає як мінімум двох років попереднього навчання.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб відвідувати бакалаврські класи, які відповідають вимогам багатьох професій охорони здоров’я, відвідайте University of Texas at Tyler Академії медичного мистецтва University of Texas at Tyler . Академія Pre-Med надає консультації та підтримку з метою підключення студентів до конкурентних кандидатів на здобуття аспірантури за медичними професіями.

Розташування

  • Tyler

    University Boulevard,3900, 75799, Tyler

    Програми

    Запитання