Keystone logo
University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

Введення

Університет Вісконсіна – Школа медсестер у Медісоні є провідним науково-дослідним закладом у галузі медичних сестер у Вісконсіні та важливою частиною системи охорони здоров'я штату. Розташована в секторі наук про здоров’я в університетському містечку разом зі Школою медицини та громадського здоров’я та Школою фармацевтики, Школа медсестер співпрацює з науковцями та відомими дослідниками в університетському містечку Вісконсин – Медісон, країні та світі.

Трансляційні за своєю суттю та обґрунтовані на практичному застосуванні дослідження в Школі медсестер негайно впливають на громади Вісконсина, лікарні, клініки, школи та будинки.

Школа медсестер розміщена в залі Signe Skott Cooper Hall, навчальному закладі LEED Silver на суму 53 мільйони доларів у великому кампусі наук про здоров'я. Завдяки симуляційним лабораторіям високої точності, 25 науково-дослідним комплексам, комплексу активних навчальних класів, приміщенням для тренувань та доступній аудиторії, Купер Холл демонструє потужність, вплив та майбутнє медсестер.

Розташування

  • Madison

    Madison, США

    Запитання