University of Wisconsin-Madison Кандидат наук з ПОРІВНЯЛЬНИХ БІОМЕДИЧНИХ НАУК
University of Wisconsin-Madison

Кандидат наук з ПОРІВНЯЛЬНИХ БІОМЕДИЧНИХ НАУК

Madison, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Студенти, які шукають ступінь магістра або доктора філософії ступінь в основних областях здоров'я тварин і людини може зробити це за допомогою програми вищої школи порівняльної біомедичної науки (CBMS) Школи ветеринарної медицини UW. Ця високо оцінена програма об'єднує викладачів з різноманітних кафедр у всій школі та кампусі UW-Madison та пропонує унікальний досвід підготовки дослідників для своїх студентів.

Завдяки цим міжнародно визнаним професорам та інтегративній структурі програма забезпечує видатні та унікальні можливості для досліджень студентів. Крім того, UW-Madison стабільно входить до числа 10 найкращих випускних навчальних закладів у країні, тому випускна програма CBMS черпає свої сили з чудових досліджень та викладання своїх викладачів, а також з видатною репутацією кампусу UW-Madison .

Приблизно 60 студентів, більшість з яких є доктора філософії кандидати, зараз зараховані до аспірантури CBMS. Дослідницькі стратегії та навчальні програми пристосовані до конкретних потреб кожного студента. Випускники програми мають високий успіх у галузі біотехнологій та в найвищих науково-дослідних установах у США та за кордоном.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Master in Biomedical Surface Science
    • Malmö, Швеція
  • Магістр біомедичних наук
    • Groningen, Нідерланди
  • Біомедичні науки бакалавр з відзнакою
    • London, Великобританія