Keystone logo
Vet Tech Institute

Vet Tech Institute

Vet Tech Institute

Введення

Vet Tech Institute пропонує 18-місячну програму для студентів, які шукають основні навички підготовки до вступу у сферу ветеринарної допомоги. Навчальна програма, приміщення, розплідник на місцях, когортне навчання та досвідчений факультет розроблені для успіху студентів.

Дизайн навчальної програми створює знання та навички для започаткування кар’єри ветеринарного техніка за допомогою конкретної послідовності інструктажів та навичок. Зміст курсу охоплює широкий спектр тем і відповідає стандартам Комітету AVMA з питань освіти та діяльності ветеринарних техніків (CVTEA).

Робота з тваринами на місці протягом усієї програми є важливою для навчальної програми. Навчальні заклади включають добре обладнані лабораторії, хірургічні люкси, класи, в яких не допускаються тварини, рентгенологічні люкси та розплідники на місці.

Наші викладачі поділяють пристрасть до тварин та навчання, і вони приносять свій досвід роботи у класі. Спеціальний факультет програми та когорта однолітків, орієнтованих на одну і ту ж мету, забезпечують цілеспрямоване середовище для вашого навчання.

Ветеринарні техніки, або ветеринарні техніки, є важливою складовою команди охорони здоров'я тварин. Вони можуть підтримати ветеринара так само, як і вся медична команда підтримує людського лікаря. Таким чином, ветеринарний технік може бути в різний час, як медсестра, лаборант, хірургічний асистент, технік рентгенології, гігієніст зубів, технік аптеки, вихователь пацієнтів і навіть дієтолог!

Основна увага в навчальній програмі зосереджена на ветеринарній допомозі для котів та собак, але вона також охоплює екзотику, лабораторних тварин та сільськогосподарських тварин. Заняття забезпечують безліч практичних інструктажів. Ви проведете 8 тижнів на екстернаті, щоб практикувати те, про що ви дізналися, та встановили контакти у галузі!

Більшість курсів за 18-місячною програмою безпосередньо готують вас до інструментів для успішної кар’єри ветеринарного техніка.

Розташування

 • Houston

  Southwest Freeway,4669, 77027, Houston

  • Pittsburgh

   7th Street,125, 15222, Pittsburgh

   • Indianapolis

    Shadeland Station,7205, 46256, Indianapolis

    Запитання