West Georgia Technical College

West Georgia Technical College

West Georgia Technical College

Введення

West Georgia Technical College обслуговує зростаючі потреби округів Керролл, Коуета, Дуглас, Харалсон, Херд, Меріветер та Труп. Коледж прагне надати чудові освітні можливості в межах своїх сервісних спільнот і стати лідером у розвитку партнерських відносин між цими освітніми ресурсами та бізнесом та промисловістю.

Як член Технічної коледжної системи штату Джорджія, West Georgia Technical College прагне забезпечити досконалість як у фізичних приміщеннях, призначених для студентів, так і кваліфікованих викладачів, підготовлених до роботи зі студентами. Ми віримо у партнерство між викладачами та студентами, які розділяють відповідальність за навчання.

West Georgia Technical College також продовжує надавати прямий вплив на економічний розвиток району, надаючи кваліфіковану робочу силу для нових і існуючих роботодавців. Розширюючи широкий спектр пропозицій сертифікатів, дипломів та дипломів, West Georgia Technical College прагне забезпечити підготовку та перепідготовку кадрів, передачу нових технологій бізнесу та промисловості та послуги з підтримки громади.

Розташування

  • Carrollton

    Newnan Road,997, 30116, Carrollton

    Запитання