Keystone logo
Western University Faculty of Health Sciences

Western University Faculty of Health Sciences

Western University Faculty of Health Sciences

Введення

Факультет наук про здоров’я Західного університету пропонує різноманітні програми бакалаврату, магістратури, професійні та онлайн-програми, розроблені, щоб допомогти студентам досягти своїх академічних цілей. Західний університет, який входить до 1% найкращих вищих навчальних закладів світу, розташований у Лондоні, Онтаріо, Канада, є одним із найвидатніших дослідницьких університетів Канади.

У 2024 році наш навчальний заклад посідає 114 місце (QS) у світі, входить до 50 найкращих університетів світу за рівнем працевлаштування випускників, є членом Канадського університету U15 і займає 8 місце у світі за рівнем сталого розвитку. З нашим зобов’язанням створити справедливе, різноманітне та інклюзивне навчальне середовище на нашому факультеті, Western Health Sciences приймає студентів з усього світу в Лондон/Онтаріо. найпопулярніші магістерські програми Western Health Sciences ; Фізична терапія, ерготерапія та вдосконалена практика охорони здоров’я тепер приймають більше іноземних студентів.

Фізична терапія та ерготерапія, які є двома найпопулярнішими програмами в Канаді, у поєднанні з нашими новими та унікальними онлайн-магістерськими програмами Advanced Health Care Practice, дають студентам, які хочуть процвітати в галузі охорони здоров’я, широкий вибір варіантів аспірантури на вибір. Подайте заявку сьогодні на програми магістратури Western Health Sciences Факультет наук про здоров’я Західного університету пропонує різноманітні програми бакалаврату, магістратури, професійні та онлайн-програми, розроблені, щоб допомогти студентам досягти своїх академічних цілей. Західний університет, який входить до 1% найкращих вищих навчальних закладів світу, розташований у Лондоні, Онтаріо, Канада, є одним із найвидатніших дослідницьких університетів Канади.

У 2024 році наш навчальний заклад посідає 114 місце (QS) у світі, входить до 50 найкращих університетів світу за рівнем працевлаштування випускників, є членом Канадського університету U15 і займає 8 місце у світі за рівнем сталого розвитку. З нашим зобов’язанням створити справедливе, різноманітне та інклюзивне навчальне середовище на нашому факультеті, Western Health Sciences приймає студентів з усього світу в Лондон/Онтаріо. найпопулярніші магістерські програми Western Health Sciences ; Фізична терапія, ерготерапія та вдосконалена практика охорони здоров’я тепер приймають більше іноземних студентів.

Фізична терапія та ерготерапія, які є двома найпопулярнішими програмами в Канаді, у поєднанні з нашими новими та унікальними онлайн-магістерськими програмами Advanced Health Care Practice, дають студентам, які хочуть процвітати в галузі охорони здоров’я, широкий вибір варіантів аспірантури на вибір. Подайте заявку сьогодні на програми магістратури Western Health Sciences щоб стати фізіотерапевтом або ерготерапевтом або підвищити кваліфікацію за допомогою наших унікальних онлайн-магістерських програм як професіонал охорони здоров’я.

Місія та бачення

Наше бачення

Бути світовим лідером у галузі досліджень та освіти в галузі охорони здоров’я.

Наше завдання

Завдяки трансформаційним дослідженням і освіті ми розкриємо інноваційні ідеї та можливості, які дозволять жити здоровим протягом усього життя.

Особливості кампусу

Безпека на кампусі

Безпека персоналу, викладачів і студентів є надзвичайно важливою для Western. Незалежно від того, спеціальна служба констебля, пожежна безпека, студентська команда реагування на надзвичайні ситуації чи піший патруль Western Foot Patrol, Western пропонує послуги, які допоможуть зберегти кампус безпечним місцем для навчання, роботи та розваг.

Клуби та асоціації

Вестерн має широкий вибір клубів та асоціацій, до яких можна належати. Незалежно від того, чи хочете ви приєднатися до понад 9500 інших студентів в одному з 180 різних клубів у кампусі, або якщо ви є співробітником чи викладачем Western, у кожного є спосіб відчути себе пов’язаним.

Різноманітність

Різноманітність є одним із ключів до успіху Вестерну. Протягом багатьох років спільнота кампусу створила понад 60 клубів і студентських груп, а також запровадила політику працевлаштування та послуги, які покликані допомогти заохотити та підтримати багате та інклюзивне середовище Заходу. Університет прагне надавати культурно чутливі та інклюзивні послуги для всіх студентів, викладачів і співробітників, одночасно приймаючи мультикультуралізм, який визначає наше тіло кампусу.

Підтримка сім'ї

Western пишається тим, що підтримує членів спільноти нашого кампусу, які мають сім'ї. Ми прагнемо забезпечити умови, як це можна знайти в Кодексі прав людини Онтаріо. На цій сторінці описано декілька ресурсів для сімей, доступних у кампусі для осіб, яким потрібно подбати про потреби своєї родини.

Харчування та харчування

Вестерн має багато місць, де можна відпочити та поїсти на кампусі. У 12 різних будівлях розташовано 28 закусочних Campus, у тому числі 22 кав’ярні, де пропонують популярні національні бренди java. Незалежно від того, чи шукаєте ви щось швидке по дорозі на заняття чи офіційну атмосферу, щоб взяти колегу на діловий обід, у Western ви знайдете якісне харчування.

Транспорт і стоянка

Пересуватися кампусом легко, але співробітники, студенти, викладачі та відвідувачі завжди шукають більше інформації про цю важливу послугу. На цій сторінці ви можете отримати доступ до місць паркування кампусу, інформації про дозволи на паркування та навіть дізнатися, як сплатити штрафи за паркування, якщо виникне така потреба.

  Прийом

  Загалом це інформація, яку ми використовуємо для оцінки вашої заявки:

  • Ваша загальна успішність у вашій останній навчальній програмі
  • Ваші успіхи на курсах, необхідних для вашої програми
  • Будь-які необов’язкові або необхідні додаткові форми
  • Ваш рівень володіння англійською мовою

  Як працює процес

  Загалом, щоб подати заявку на Western, потрібно виконати такі кроки:

  • Звужте вибір програми
  • Надішліть заявку на OUAC
  • Створіть обліковий запис Студентського центру
  • Позначте всі терміни у своєму календарі
  • Подати оцінки
  • Надішліть додаткові форми
  • Зачекайте на рішення про прийом

  Вимоги до міжнародного бакалавра

  Вам знадобиться:

  • Повний диплом IB, включаючи:
   • Теорія пізнання та розширене есе
   • Здає принаймні шість предметів (три на вищому рівні)
   • Мінімальна загальна оцінка 27 (включаючи розширене есе та TOK)
   • Немає оцінок нижче 4 з будь-якого курсу
   • Обов'язкові курси для вашої програми

  Як застосовувати

  Доступ до програми

  Щоб отримати доступ до програми Western University Graduate Application, потрібен один із двох наборів облікових даних:

  Варіант 1: ніколи раніше не застосовувався до вестерну?

  Якщо ви ніколи раніше не подавали документи до Western University, вам знадобиться тимчасовий обліковий запис Western Applicant. Тимчасовий Western Applicant Account (логін, пароль) можна створити на початковій сторінці заявки. Натисніть кнопку Створити обліковий запис і заповніть необхідну інформацію.

  Варіант 2: раніше застосовувався до Western?

  Якщо ви раніше подавали документи на Western, вам було надано Western Student Identity (логін, пароль). Ви можете використати активну ідентифікаційну картку Western Student Identity, щоб увійти до Студентського центру та створити нову заявку на випускника Western University. Якщо вам потрібно повторно активувати свій Western Student Identity, виконайте кроки, описані на домашній сторінці Студентського центру.

  Вимоги до прийому

  Нижче наведено мінімальні вимоги до вступу, встановлені Школою аспірантури та докторантури. Будь ласка, перегляньте цю інформацію, щоб переконатися, що ви підготувалися до знань, необхідних для успішного навчання.

  Обов’язково відвідайте веб-сайти, присвячені спеціалізованим програмам, на які ви бажаєте подати заявку, оскільки кожна аспірантура може мати особливі вимоги до вступу, включаючи вищі середні показники, ніж мінімальні.

  Магістерські програми

  Кандидати повинні мати чотирирічну освіту в акредитованому університеті. Школа аспірантури та докторантури вимагає, принаймні, 70% середніх курсів, отриманих протягом останніх двох років повного навчання ступеня бакалавра. Еквівалентні кваліфікації можуть розглядатися на основі стандартів дисципліни або професії.

  Докторські програми

  Кандидати повинні мати ступінь магістра або еквівалент університету, коледжу чи інституту та надати докази дослідницького потенціалу. Школа аспірантури та докторантури вимагає, принаймні, 70% середнього ступеня магістра, як визначено Школою аспірантури та докторантури.

  Знання англійської мови

  Кандидати, чиєю рідною мовою не є англійська, повинні надати докази свого володіння англійською мовою шляхом задовільних* досягнень протягом останніх двох років в одному з наступного:

  • Тест з англійської як іноземної (TOEFL). Мінімально прийнятний бал становить 86, причому жоден індивідуальний бал не нижче 20 для версії в Інтернеті або 550 для версії для паперу та олівця, хоча деякі програми вимагають вищого мінімального балу. [Ідентифікатор TOEFL Western — 0984].
  • Міжнародна служба тестування англійської мови (IELTS). Мінімально прийнятний бал – 6,5 з 9. IELTS пропонується в шести тестових центрах у США та трьох у Канаді.
  • Тест з англійської Duolingo. Кандидати повинні набрати мінімум 115 балів.
  • Канадське академічне оцінювання англійської мови (CAEL Assessment). Мінімально прийнятний бал – 60. Оцінка CAEL пропонується в кількох країнах світу, а також у Канаді.
  • Центр західної англійської мови. Вимога — успішне проходження рівня High-Advanced.
  • Програма ESL коледжу Fanshawe. Вимогою є закінчення рівня 10, англійська для академічних цілей, з мінімум 80% у всіх компонентах.

  Програми Western можуть вимагати вищий мінімальний бал, ніж перераховані вище, або можуть не приймати всі вищезазначені тести чи мовні програми для вступу; будь ласка, зв'яжіться безпосередньо з програмою випускників для отримання інформації.

  Студенти, які повинні надати докази володіння англійською мовою, повинні самостійно організувати складання TOEFL, IELTS або CAEL і надіслати офіційні результати безпосередньо до Школи аспірантури та постдокторських студій агенцією тестування. Випускники програми ESL коледжу Fanshawe повинні надати офіційне підтвердження закінчення навчання.

  Стипендії та фінансування

  Державні позики та гранти

  Кредити

  Позика – це фінансова підтримка, яку ви повертаєте частинами після навчання. Перегляньте ці позики, якщо ви:

  • Живу в Онтаріо
  • З іншої провінції Канади
  • Вивчаючи неповний робочий день
  • Збираються на обмін
  • Потребує додаткової підтримки через інвалідність, догляд за дитиною або низький сімейний дохід

  Грант Ontario Learn and Stay

  Вам не потрібно повертати грант, якщо ви відповідаєте умовам. Грант Ontario Learn and Stay Grant надає фінансування студентам медсестер у Western, якщо вони зобов’язуються працювати в регіоні Лондона протягом певного терміну після закінчення навчання. Грант покриє ваше навчання, підручники та інші освітні витрати.

  Стипендії — це нагороди за академічні чи інші досягнення. Наприклад:

  • Стипендіальна програма Western's Admission Scholarship Program – на основі вашого середнього рівня середньої школи. Вас автоматично враховують для цього.
   • Стипендія Western's Admission Scholarship для чорношкірих студентів і студентів з корінного населення – на основі вашого середнього рівня середньої школи. Вас автоматично враховують, але спочатку вам потрібно буде ідентифікувати себе як чорношкірого або корінного населення.
   • Національна стипендіальна програма – для всебічної досконалості. Отримайте до $72 000!
   • П’ять стипендій президента США Джеймса Дженкінса для темношкірих студентів на суму 50 000 доларів США.
   • Одна національна стипендія Neen Hodgins у розмірі 80 000 доларів США для студентів мистецтв і гуманітарних наук.
   • Стипендії Schulich Leader Scholarships – до 100 000 доларів США для вивчення предметів науки, технологій, інженерії та математики (STEM).
   • Стипендії для вступу на факультет мистецтв і гуманітарних наук – автоматична стипендія в розмірі 2000 або 2500 доларів залежно від вашого середнього вступу.

  Стипендії та робоче навчання

  Стипендії та програми навчання на робочому місці доповнюють фінансування для студентів, які мають фінансові потреби.

  Стипендія: фінансова підтримка, яку ви не повертаєте, як і стипендія. Крім того, стипендії повністю базуються на фінансових потребах. Ви подаєте заявку на них.

  Навчання на роботі: не ваша звичайна робота на неповний робочий день. Це спеціальні роботи на неповний робочий день в кампусі, які пропонують гнучкість у навчанні.

  Стипендія для вступу студентів з інших регіонів

  Якщо ви приїжджаєте до Вестерну з іншої провінції, ви можете отримати 3000 доларів на навчання. Якщо ви з Квебеку, ви можете отримати мінімум 4000 доларів. Заявка на отримання стипендії.

  Рейтинги

  • Західний рейтинг займає 114 місце з майже 1500 університетів у всьому світі. Згідно з рейтингом QS World University Rankings за 2024 рік
  • Western входить до топ-10 з 1705 університетів у світовому рейтингу сталого розвитку
  • Західний університет визнано одним із 20 найкращих університетів світу в нових глобальних рейтингах сталого розвитку
  • Вестерн обслуговує стійкість у проживанні
  • Western піднімається в рейтингу QS World University Rankings

  Розташування

  • London

   Richmond Street, 1151, N6A 3K7, London

  • London

   Richmond Street, 1151, N6A 5B9, London

  Запитання