Keystone logo
Western University Faculty of Health Sciences Магістр передової практики охорони здоров'я - реабілітація верхніх кінцівок
Western University Faculty of Health Sciences

Магістр передової практики охорони здоров'я - реабілітація верхніх кінцівок

London, Канада

1 Years

Англійська

Денне навчання

01 May 2024

Sep 2024

CAD 37 000 *

Дистанційне навчання

* міжнародний | для внутрішнього: 14 000 канадських доларів

Введення

Розроблена для практикуючих ерготерапевтів і фізіотерапевтів, які шукають знання та навички передового рівня з реабілітації верхніх кінцівок, ця програма допоможе вам розвинути навички та знання, щоб забезпечити покращений догляд за пацієнтами при травмах і станах верхніх кінцівок, а також отримати передову акредитацію та визнання на національному та національному рівнях. на міжнародному рівні. Ідеальними кандидатами для програми є:

  • Терапевти, які зацікавлені в отриманні початкового досвіду та підготовці до роботи з реабілітації верхніх кінцівок.
  • Досвідчені терапевти, які прагнуть вдосконалити свою практику реабілітації верхніх кінцівок.
  • Ті, хто має безпосередній практичний досвід реабілітації верхніх кінцівок, хотіли б підготуватися до іспиту сертифікованого ручного терапевта.

Цей міжпрофесійний освітній досвід, який пропонується повністю в режимі он-лайн, з досвідом клінічного наставництва віч-на-віч, допоможе вам розвинути клінічні навички, методологію дослідження, глибину знань і професійну поведінку для оцінки, управління та реабілітації складних захворювань верхніх кінцівок. Навчальна програма цієї унікальної програми відповідає іспиту сертифікованого ручного терапевта (CHT).

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання