William James College

William James College

William James College

Введення

З нашого нового університетського містечка у Великому Бостоні William James College виховує студентів для кар’єри, яка відповідає зростаючому попиту на доступ до якісних, компетентних у культурному плані психологічних послуг для приватних осіб, сімей, громад та організацій як на місцевому рівні, так і по всьому світу.

Ми пропонуємо програми для випускників, які уважно ставляться до потреб вразливих верств населення, включаючи дітей, що страждають від негараздів, та до потреб конкретних груп населення, таких як латиноамериканці та ветерани, а також організацій та керівників, які займають передові позиції у створенні соціальних змін. Фундамент нашого навчання надає зростаючим професіоналам практичний досвід роботи на понад 350 місцях розміщення на місцях, готуючи їх до вирішення складних проблем у світі, що дедалі різноманітніший.

Укорінений в експериментальній освіті, William James College надає студентам інструменти для негайного впливу та тривалої різниці в різних спільнотах та організаціях, а також у цілому ряді населення по всьому світу.

Розташування

  • Newton

    Wells Avenue,1, 02459, Newton

    Запитання