Wongu University Магістр наук в області східної медицини
Wongu University

Магістр наук в області східної медицини

Las Vegas, США

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 63 000 / per year

На кампусі

Введення

Магістр наук в області східної медицини

wu101

Wongu Університет східної медицини пропонує ступінь магістра наук в області східної медицини. Програма складається з 2500 годин дидактичного навчання і 1000 годин клінічного навчання, в цілому 3500 годин (300 кредитів) і може бути завершена в якості лише 48 місяців (4 навчальні роки). Більшість курсів присвячені вивченню і практиці акупунктури і китайської трав'яної медицини, інтегрованої з курсами в практиці управління західних медичних наук і.

Традиційна китайська медицина заснована на вивченні теорій Інь і Ян, п'ять елементів, і вісім принципів. Практикуючий Традиційна китайська медицина здатна визначити стан здоров'я пацієнта, відчуваючи і вивчення пульсу, спостерігаючи за мовою, і задаючи конкретні питання.

Wongu працює цілий рік в системі квартал, причому більшість студентів, що навчаються на повний робочий день. Студенти з затвердженим медичною освітою можуть завершити програму менш ніж за встановлений термін. Максимальна дозволений час для завершення програми становить 8 років.

Для отримання додаткової інформації за навчальною програмою, будь ласка, зв'яжіться з нами через контактну форму або напишіть нам за адресою [email protected]

Місія, цілі та завдання

Wongu Університет східної медицини Заява про місію:

Місія Wongu університету східної медицини є навчання студентів, щоб стати кваліфікованими східних цілителів, що володіють співчуття і цілісність.

Голи: Програмні

 1. Надалі розуміння щодо східної медицини з іншими спільнотами охорони здоров'я та громадськості в цілому.
 2. Надати студентам глибоке розуміння теорії і систем традиційної східної медицини і знання історичних коренів
 3. Навчання студентів в клінічних навичок, необхідних для застосування цих знань в області безпечного і ефективного лікування хворих.
 4. Включити випускників функціонувати спільно в якості постачальника медичних послуг в сучасній системі охорони здоров'я
 5. Поїзд компетентних лікарів, юристів і лідерів східної медицини.

Програма навчання Завдання:

Випускники програми магістратури Wongu університету матимуть можливість:

 1. Продемонструвати глибокі знання традиційної східної медицини і теорії практики в області акупунктури, східних фітотерапії, традиційної корейської медицини, вирощування QI, і східного кузова.
 2. Продемонструвати знання біомедичних клінічних наук, включаючи діагностику, фізичне обстеження, лабораторні аналізи і процедури.
 3. Збір необхідної інформації з використанням традиційних методів діагностики східної медицини сформулювати правильний діагноз ОМ.
 4. Створити стратегію лікування, засновану на діагнозі і адмініструвати плани лікування з відповідними умовами та методами.
 5. Планувати і здійснювати ефективне лікування травами і розуміють професійні питання, пов'язані з відповідним трав'яні управління, трава наркотиків взаємодій і консультацій.
 6. Ефективно направляти пацієнтів в здоровому способі життя, включаючи харчування і фізичні вправи.
 7. Оцінка ефективності та зміни процедури відповідно до змін в уявленні пацієнта.
 8. Розпізнати ознаки і симптоми, які вимагають напрямки до відповідних додатковим постачальникам медичних послуг в Біомед спільноти.
wu102

АКРЕДИТАЦІЇ

Акредитаційна комісія з акупунктури і східної медицини (ACAOM):

Wongu Університет східної медицини, а також ступінь магістра в східній медицині було надано статусом Кандидатури для інституційної акредитації Комісії з акредитації для акупунктури і східної медицини (ACAOM), який є визнаним агентством акредитації для автономних установ і коледжі акупунктури або Орієнтал медицина і програми готуються акупунктури і східної медицини ,.

ПРИЙОМ ВИМОГИ

 1. Ступінь Чотирирічний бакалавра з установи, акредитовані агентством, визнаним міністром освіти США.
 2. Студенти повинні надати всі стенограми, а також середній бал для оцінки.
 3. Студенти, які завершили свої студентські дослідження на неангломовних установі зобов'язані подавати мовні оцінки рівневих.
wu103

Про Школу

Запитання