$close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Курс може служити цілий ряд цілей. Пропоновані в Інтернеті або протягом літа, взявши курс може зручно виконати необхідну навчальну програму, але це також хороший спосіб для нинішніх фахівців продовжувати свої передов… Детальніше

Курс може служити цілий ряд цілей. Пропоновані в Інтернеті або протягом літа, взявши курс може зручно виконати необхідну навчальну програму, але це також хороший спосіб для нинішніх фахівців продовжувати свої передові дослідження.

Що таке курс в науці їжі? Цей курс поглиблюється в макіяжі їжі, таких як харчова хімія, білків, жирів і вуглеводів. Інші теми можуть включати харчування, харчова промисловість, сенсорний аспект смаку і мікробіології. Студенти часто дізнаються багато інформації в короткий проміжок часу і буде підготовлений для подальшого вивчення в предмет. Деякі програми можуть пропонувати спеціальності наука про продукти харчування, таких як курси безпеки харчових продуктів і санітарії, виробництва, маркетингу або прикладного харчування.

Беручи курс в харчовій науці корисно в тому, що студенти отримують знання, які підготують їх для більш поглибленого вивчення. Аспіранти також буде і далі розвивати свою спеціальність фокус, щоб допомогти їм поліпшити свої можливості для кар'єрного зростання.

Багато факторів можуть вплинути на вартість навчання в коледжі. Міжнародне становище і довжина конкретної програми є великі детермінанти. Серйозні студенти повинні досліджувати і зв'язатися з їх школи, що представляють інтерес, щоб дізнатися про навчання та зборів.

Студенти, які зосереджені на науці їжі є безліч різних шляхів розвитку кар'єри, які вони можуть вибрати, щоб переслідувати. Ступінь бакалавра може підготувати студентів до кар'єри в харчовій промисловості, таких як дослідження або виробництва. Аспіранти мають більше можливостей в області забезпечення якості та контролю, харчової промисловості та виробництва, розробки продуктів, маркетингу і продажів продуктів харчування, регулювання продовольчого законодавства та правозастосування, а також продуктів харчування наукових досліджень. Роботодавці можуть бути знайдені в корпоративному, приватному чи державному секторі.

Легко досліджувати і порівняти різні школи, коли ви використовуєте нашу велику базу даних онлайн.Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
BCNH UK College Of Nutrition And Health
Лондон, Великобританія

Харчування - одна з найбільш захоплюючих галузей науки сьогодні. Дізнайтеся, як останні знахідки перевернули загальноприйняту мудрість. ... +

Харчування - одна з найбільш захоплюючих галузей науки сьогодні. Дізнайтеся, як останні знахідки перевернули загальноприйняту мудрість. -
курс
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн