Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Курс Програми в Спеціалісти-медики суміжних професій в Швейцарія  2024

Курс Програми в Спеціалісти-медики суміжних професій в Швейцарія 2024

Огляд

Що таке ступінь Allied Health?
Ступінь Allied Health – це тип ступеня, який зосереджується на вивченні здоров’я та охорони здоров’я. Цей тип ступеня може підготувати студентів до різноманітних професій у сфері охорони здоров’я, таких як робота зареєстрованою медсестрою, фізіотерапевтом або ерготерапевтом.

Яку роботу я можу отримати зі ступенем Allied Health?
Професіонали Allied Health залучені до діагностики та лікування пацієнтів. Вони працюють у різних закладах, включаючи лікарні, клініки та громадські медичні центри. Деякі поширені суміжні професії в галузі охорони здоров’я включають фізіотерапевтів, ерготерапевтів і логопедів.

Чому вивчення Allied Health є важливим?
Медичні працівники суміжних країн відіграють важливу роль у системі охорони здоров’я. Вони надають життєво важливі послуги пацієнтам і родинам. Вивчаючи суміжне здоров'я, студенти можуть навчитися безпечно та ефективно надавати ці послуги.

Що я вивчатиму під час отримання диплому Allied Health?
Ступінь Allied Health надає студентам знання та навички, необхідні для вступу в галузь суміжної охорони здоров'я. Ступінь включає курсову роботу з анатомії, фізіології, медичної термінології та інших предметів, пов'язаних зі здоров'ям. Ця курсова робота дозволяє студентам зрозуміти людський організм і його роботу. Крім того, студенти вчаться спілкуватися з пацієнтами та родинами. Таке спілкування має важливе значення для надання якісної допомоги.

Швейцарія (нім. Schweiz, французькою: Suisse, італійська: Svizzera, ретороманська:. Svizra Швейцарії має деякі з всесвітньо відомих університетів, як ETH в Цюріху, EPFL в Лозанні, в Женеві IHEID, Лозаннського університету та Університет Санкт-Галлена. Майте на увазі, це 'и набагато краще говорити на місцевій мові, тому якщо ви можете ' т говорити або французькою, німецькою або італійською, краще піти на курси в першу чергу.

Студенти можуть вибрати індивідуальні курси відповідно до їх інтересів. Студенти також можуть вибудувати серію класів таким чином, щоб досягти певних цілей, таких як розвиток професійних навичок, освоєння нових професій, отримання сертифікатів або ступенів.

Детальніше

Фільтри

  • Курс
  • Швейцарія
  • Охорона здоров'я
  • Спеціалісти-медики суміжних професій
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (0)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання